MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

RAMAZAN PİDESİNE ZAM YOK

2023-03-20

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ramazan pidesine zam yapılmayacağını açıkladı. Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger, yaşanan deprem felaketi nedeniyle ekmek ve Ramazan pidesi fiyatlarında  ve gramajında değişiklik yapılmadığını, Ramazan pidesinin mevcut fiyattan ve gramajdan satılacağını söyledi.

Devamını Gör
&

ESNAF KREDİYE DAHA KOLAY ULAŞACAK

2023-02-20

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’in girişimleriyle Adana ESOB uhdesinde hizmet verecek olan S.S. AHİ Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin (ESKKK) kuruluşu Ticaret Bakanlığı tarafından onandı.

Devamını Gör
&

Kıymetli Esnaf ve Sanatkarlarımız;

2023-02-15

&

Devamını Gör
&

Adana ESOB’dan iş makineleri operatörlük eğitimi

2023-01-19

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin istihdama yönelik projelerine bir yenisi daha eklendi. Adana ESOB bünyesinde Avrupa Birliği projesi kapsamında 18 yaş ve üzerine yönelik ücretsiz iş makineleri operatörlüğü eğitimleri veriyor.

Devamını Gör
&

Adana ESOB standı tanıtım günlerinde yoğun ilgi gördü

2022-12-12

&

01 İlk Kez Ankara’da sloganıyla düzenlenen Adana Tanıtım Günlerinde Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (Adana ESOB) standı yoğun ilgi gördü. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Niyazi Göger, Adana’nın bereketli toprakları, doğası, tarihi ve kültürel dokusuyla Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olduğuna işaret ederek, tüm bu güzellikleri yaşamak isteyen herkesi Adana’ya beklediklerini kaydetti.

Devamını Gör
&

Bakan Muş Adana ESOB'da sorun dinledi, açılış yaptı

2022-12-12

&

Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde gerçekleştirilen istişare toplantısında, esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Bakanımız Mehmet Muş, istişare toplantısının ardından yenilenen sicil müdürlüğünün açılışını gerçekleştirerek, incelemelerde bulundu.

Devamını Gör
&

ADANA’NIN EN PRESTİJLİ TESİSLERİNDEN BİRİSİ OLACAK

2022-11-10

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Seyhan Baraj Gölü Kıyısında hayata geçirilecek olan Adana ESOB Eğitim ve Sosyal tesis projesinin kentin en prestijli tesislerinden birisi olacağını ifade etti.

Devamını Gör
&

ADANA’DA AHİLİK HAFTASI COŞKUSU

2022-09-15

&

Ahilik Haftası dolayısıyla Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (Adana ESOB) Başkanlığınca kaftan giyme ve ödül töreni düzenlendi. Törende yılın ahisi seçilen tüfek tamircisi Abdulcabbar Evyapar’a kaftanı Adana Valisi Dr. Süleyman Elban ve Birlik Başkanı Niyazi Göger tarafından giydirildi.

Devamını Gör
&

AHİLİK TÜRK MİLLETİNİN KÜLTÜR HAZİNESİDİR

2022-09-15

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, tarihi binlerce yıl öncesine uzanan Ahiliğin, Türk milletinin önemli bir kültür hazinesi olduğuna dikkati çekti.

Devamını Gör
&

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ESNAFIMIZA HİZMET EDECEĞİZ

2022-05-26

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız  Niyazi Göger, seçimi genel kurul salonunda bıraktıklarını belirterek, “Yeni dönemde 78 oda başkanımız ve yöneticilerimizle esnaf ve sanatkarımıza hizmet üretmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi.

Devamını Gör
&
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020