MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

Genel Başkan Heppekcan’dan Başkanımız Göger’e ziyaret

2021-12-01

&

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Necdet Heppekcan, Birlik Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret etti.

Devamını Gör
&

Başkan Niyazi Göger esnafın taleplerini Ankara’ya taşıdı

2021-11-30

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik’e esnaf ve sanatkarların devletten talep ve beklentilerini iletti.

Devamını Gör
&

Genel Sekreterlerimize ESBİS eğitimi

2021-11-13

&

Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in himayelerinde, Esnaf, Sanatkar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ergün Ege’nin katılımları ile Birliğimize bağlı esnaf odası genel sekreterlerimize yönelik ESBİS eğitim toplantısı düzenlendi.

Devamını Gör
&

Toplu taşıma esnafı dertli : Gelir gideri karşılamıyor

2021-10-25

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, pandemi ve artan girdi maliyetlerinin toplu taşıma esnafını darboğaza sürüklediğini söyledi.

Devamını Gör
&

Adana ESOB 2021 Yılı Başkanlar Meclisi Toplandı

2021-10-01

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, 2021 Yılı Başkanlar Meclisi'nde, 1 yılın genel değerlendirmesini yaparak, gerçekleştirdikleri projeler ve hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Devamını Gör
&

Ahilik haftası coşkuyla kutlandı

2021-09-15

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, bugün her ne kadar bir ticari oluşum olarak anılsa da Ahiliğin, ekonomik, sosyal ve kültürel yaşama yön veren bir yapısı olduğunu söyledi.

Devamını Gör
&

Başkan Göger’den Vali Elban’a ziyaret

2021-09-14

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger, Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Ahilik Haftası vesilesiyle Adana Valimiz Süleyman Elban’ı ziyaret etti.

Devamını Gör
&

Ahilik haftası coşkusu başladı

2021-09-14

&

Bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Ahilik Haftası5 kutlamaları Atatürk Parkı’nda düzenlenen törenle başladı. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger, Ahilik geleneğinin milli birlik ve bütünlük anlayışıyla asırlar boyu toplumda düzeni sağlayan, üretici-tüketici ilişkisini en iyi şekilde düzenlemeyi amaç edinen kültürel, sosyal ve ekonomik bir oluşum olduğunu söyledi.

 

Devamını Gör
&

Milletvekili Barut’tan Başkanımız Göger’e ziyaret

2021-09-14

&

CHP Adana Milletvekilimiz Ayhan Barut, Ahilik Haftası nedeniyle Birlik Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret etti.

Devamını Gör
&

Ahilik kültürünün öznesi insandır

2021-09-10

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger, kardeşlik anlamına gelen Ahiliğin, ticaret ile ahlakı buluşturan bir hayat düsturu olduğunu söyledi. Başkan Niyazi Göger, “Ahilik; dürüstlük, güvenilirlik, kul hakkı, helal lokma, çalışma, yardımlaşma, paylaşma gibi ahlaki erdemleri aşılamayı hedef olarak belirtmiştir” dedi.

Devamını Gör
&
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020