MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

15 Temmuz'da milletimiz kahramanca destan yazdı

2021-07-14

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, 15 Temmuz hain darbe girişiminin karşısında verilen mücadelenin tarihin en büyük demokrasi derslerinden birisi olduğunu söyledi.

Devamını Gör
&

Bakan Yardımcısı Uçarmak ve Genel Müdür Erkan Başkanımız Göger’le esnafın sorunlarını görüştü

2021-06-17

&

Ticaret Bakan Yardımcımız Sezai Uçarmak, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger ve esnaf odası başkanlarıyla bir araya gelerek, pandemi kaynaklı esnaf ve sanatkarlarımızın yaşadığı sorunlar, çözüm önerileri ve verilen ekonomik destekler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’e Yeniden Refah Partisinden ziyaret

2021-05-27

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Öztek, yürüttükleri çalışmalar ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger Yüreğir’de esnaf ziyareti yaptı

2021-05-26

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Yüreğir’de esnafı ziyaret ederek, taleplerini dinledi, pandemi döneminin genel değerlendirmesini yaptı.

Devamını Gör
&

Destek Başvuruları başladı

2021-05-24

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, pandemiden zarar gören esnafa verilecek hibe desteği başvurularının 25 Mayıs’ta başlayacağını söyledi. Başkan Niyazi Bir ay sürecek olan başvuruların,  e-devlet üzerinden alınacağını belirten Başkan Göger, şartları uyan tüm esnafa destekten faydalanmaları uyarısında bulundu.

Devamını Gör
&

SGK İl Müdürü Canbolat’tan Başkanımız Göger’e ziyaret

2021-05-24

&

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Bilal Canbolat, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Devamını Gör
&

Bayramlar, kucaklaşmaktır, yardımlaşmaktır

2021-05-13

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, bayramları, birliğimizin beraberliğimizin pekişmesi için bir fırsat olarak gördüğünü söyledi. Koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramında arada fiziki mesafe olsa da kalben bir arada olunacağını ifade eden Başkan Niyazi Göger, "Bir arada nice bayramları birlikte karşılamak için kurallara uyalım, tedbiri elden bırakmayalım" dedi.
 

Devamını Gör
&

Anne ailenin temelidir

2021-05-13

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, hayatlarını ailelerine, çocuklarının yetişmesine vakfeden, ailenin temeli annelerin her zaman hürmetlerin en büyüğünü hak ettiklerini söyledi.

Devamını Gör
&

Kadir gecesi ilahi bir fırsattır

2021-05-07

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, Kadir gecesinin, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması ve yeni bir hayat için ilahi fırsat olduğunu söyledi.

Devamını Gör
&

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

2021-05-07

&

Çiçekçi esnafı Anneler Günü nedeniyle 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak.

Devamını Gör
&
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020