MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

Destekler için başvuru fırsatını kaçırmayın

2021-02-23

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana’da tüm şartları uymasına rağmen 3 bin 114 esnaf ile bin 719’u hiçbir meslek odasına kaydı bulunmayan toplam 4 bin 905 esnafın gelir kaybı desteğine başvurmadığını açıkladı. Başvuruların Mart ayı sonuna kadar devam ettiğini belirten Başkan Niyazi Göger, şartları uyan esnaf ve sanatkarları başvurularını yapmaları konusunda uyardı.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’den AK Parti İl Başkanı Ay’a ziyaret

2021-02-22

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Ay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamını Gör
&

Ciro kaybı desteği hakkında tebliğ yayımlandı

2021-02-17

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger,  yiyecek ve içecek hizmeti faaliyetlerinde bulunan işletmelere pandemi nedeniyle verilecek ciro kaybı desteği tebliğinin Resmi Gazetede yayımlandığını, önümüzdeki günlerde başvuruların alınmaya başlanacağını beklediklerini söyledi.

Devamını Gör
&

Üç aylar manevi arınma mevsimidir

2021-02-17

&

Adana Esnaf Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, “Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir arınma mevsimidir” dedi.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’e Çelikel'den ziyaret

2021-02-16

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden PTT Başmüdür Yardımcısı Fahri Çelikel, PTT Bank ve PTT Kargo’nun esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’den Cengil’e hayırlı olsun ziyareti

2021-02-11

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’den Çelebi’ye iade-i ziyaret

2021-02-10

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger’den Kaymakam Yılmaz’a ziyaret

2021-02-09

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamını Gör
&

Başkan Göger, esnafın taleplerini Ömer Çelik'e iletti

2021-02-08

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'i ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sorunları, çözüm önerileri ve taleplerini içeren rapor sundu.

Devamını Gör
&

Başkan Göger, Sarıeroğlu'yla esnafın sorunlarını görüştü

2021-02-08

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu'na, pandemi sürecinde zor bir dönemden geçen esnaf ve sanatkarların devletten taleplerini ileterek, destek istedi.

Devamını Gör
&
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020