MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

ADANA’DA AHİLİK HAFTASI COŞKUSU

2022-09-15

&

Ahilik Haftası dolayısıyla Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (Adana ESOB) Başkanlığınca kaftan giyme ve ödül töreni düzenlendi. Törende yılın ahisi seçilen tüfek tamircisi Abdulcabbar Evyapar’a kaftanı Adana Valisi Dr. Süleyman Elban ve Birlik Başkanı Niyazi Göger tarafından giydirildi.

Devamını Gör
&

AHİLİK TÜRK MİLLETİNİN KÜLTÜR HAZİNESİDİR

2022-09-15

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, tarihi binlerce yıl öncesine uzanan Ahiliğin, Türk milletinin önemli bir kültür hazinesi olduğuna dikkati çekti.

Devamını Gör
&

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ESNAFIMIZA HİZMET EDECEĞİZ

2022-05-26

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız  Niyazi Göger, seçimi genel kurul salonunda bıraktıklarını belirterek, “Yeni dönemde 78 oda başkanımız ve yöneticilerimizle esnaf ve sanatkarımıza hizmet üretmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi.

Devamını Gör
&

SON SÖZÜ ESNAF SÖYLEDİ

2022-05-09

&

ADANA ESOB SEÇİMLERİNDE BAŞKAN GÖGER GÜVEN TAZELEDİ

 

 

 

Devamını Gör
&

ADANA ESOB İFTARINDA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

2022-05-05

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin geleneksel iftar programı uzun bir aranın ardından Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını Gör
&

CEYHAN’DAKİ ODA BAŞKANI VE YÖNETİCİLERLE İFTARDA BULUŞTU

2022-05-05

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ceyhan ve Yumurtalık Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle Ceyhan’daki iftar yemeğinde bir araya geldi.

Devamını Gör
&

AHİ EVRAN İFTAR SOFRASI’NIN İLKİ KOZAN’DA KURULDU

2022-04-25

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, Kozan, Feke, İmamoğlu, Tufanbeyli, Saimbeyli Esnaf Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Devamını Gör
&

Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı

2022-03-31

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, yasa gereği 2022 yılı ocak ayında başlayan oda genel kurullarını demokratik bir ortamda ve bayram havasında tamamladıklarını kaydetti. Odaya kayıtlı esnafın genel kurulda sandığa giderek sorumluluğunu yerine getirdiğine dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, “Seçim genel kurul salonunda kaldı. Şimdi hizmet zamanı. İnanıyorum ki seçilen arkadaşlarım önümüzdeki 4 yıllık hizmet döneminde esnafı için canla ve başla mücadele edecektir” ifadelerini kullandı.

Devamını Gör
&

Ceyhan’da esnaf odalarına yeni hizmet binası

2022-03-15

&

Ceyhan Esnaf Odaları yeni hizmet binası kısa zamanda hizmete başlayacak


 

Devamını Gör
&

Başkan Göger esnafın taleplerini Zengin ve Güvenç’e iletti

2022-02-21

&

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde (Adana ESOB) esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Devamını Gör
&
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020