MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

SON SÖZÜ ESNAF SÖYLEDİ

2022-05-09

&

ADANA ESOB SEÇİMLERİNDE BAŞKAN GÖGER GÜVEN TAZELEDİ

 

 

 

Devamını Gör
&

ADANA ESOB İFTARINDA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

2022-05-05

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin geleneksel iftar programı uzun bir aranın ardından Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını Gör
&

CEYHAN’DAKİ ODA BAŞKANI VE YÖNETİCİLERLE İFTARDA BULUŞTU

2022-05-05

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ceyhan ve Yumurtalık Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle Ceyhan’daki iftar yemeğinde bir araya geldi.

Devamını Gör
&

AHİ EVRAN İFTAR SOFRASI’NIN İLKİ KOZAN’DA KURULDU

2022-04-25

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, Kozan, Feke, İmamoğlu, Tufanbeyli, Saimbeyli Esnaf Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Devamını Gör
&

Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı

2022-03-31

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, yasa gereği 2022 yılı ocak ayında başlayan oda genel kurullarını demokratik bir ortamda ve bayram havasında tamamladıklarını kaydetti. Odaya kayıtlı esnafın genel kurulda sandığa giderek sorumluluğunu yerine getirdiğine dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, “Seçim genel kurul salonunda kaldı. Şimdi hizmet zamanı. İnanıyorum ki seçilen arkadaşlarım önümüzdeki 4 yıllık hizmet döneminde esnafı için canla ve başla mücadele edecektir” ifadelerini kullandı.

Devamını Gör
&

Ceyhan’da esnaf odalarına yeni hizmet binası

2022-03-15

&

Ceyhan Esnaf Odaları yeni hizmet binası kısa zamanda hizmete başlayacak


 

Devamını Gör
&

Başkan Göger esnafın taleplerini Zengin ve Güvenç’e iletti

2022-02-21

&

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde (Adana ESOB) esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Devamını Gör
&

KDV indirimi esnafı da vatandaşı da rahatlatacak

2022-02-14

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, temel gıda maddelerinde yapılan KDV indiriminin, gıda enflasyonunun tüketiciler üzerindeki yükünün azaltılması konusunda önemli düzenleme olduğunu söyledi.

Devamını Gör
&

Sn. Jülide Sarıeroğlu’dan Adana ESOB’a ziyaret

2022-02-14

&

Bakanımız, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Sosyal Politikalar Başkanı ve Adana Milletvekilimiz Sn. Jülide Sarıeroğlu’nu Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizde ağırladık.

 

 

Devamını Gör
&

Toplu taşıma esnafı çıkmazda

2022-01-25

&

Adana’da kent içi yolcu taşımacılığı yapan toplu taşıma esnafı, Büyükşehir Belediyesi otobüslerinde geçerli olan yolcu taşıma ücretlerindeki fiyat farkından kaynaklı yolcu sayısının azalması ve artan girdi maliyetleri karşısında zor günlerden geçiyor.

Devamını Gör
&
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020