MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

ADANA ESOB VE ŞEKERBANK’TAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

2024-02-05

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Sayın Niyazi Göger, ‘Kapımız Esnafa Açık’ kampanyası kapsamında Şekerbank Gazipaşa Şube Müdürü Yalın Doğu Yarkaya ile işbirliği protokolü imzaladı.

 

 

Devamını Gör
&

KOCAİSPİR’DEN ADANA ESOB’UN PROJELERİNE DESTEK SÖZÜ

2024-01-31

&

Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana ESOB yeni hizmet binası, Eğitim ve Sosyal Tesis projesi ile Mahrukatçılar Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Projesinin Adana için önemli projeler olduğuna işaret ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde her bu projelerin hayata geçirilmesi için üzerine düşeni yapacağının sözünü verdi.

Devamını Gör
&

ADANA ESOB’UN DESTEKLERİYLE MESLEK SAHİBİ OLDULAR

2024-01-31

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (Adana ESOB), hayata geçirdiği Girişimciliği Destekleme ve Geliştirme projesi kapsamında sertifika töreni düzenlendi. Kursu başarıyla tamamlayarak meslek sahibi olan kursiyerlere sertifikaları Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger tarafından verildi.

Devamını Gör
&

ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN DİKKATİNE!

2024-01-10

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ile Yapıkredi Adana Şubesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol uyarınca Birliğimize kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımız bankanın;

Komisyon Oranları,

Ticari Taksitli Kredileri,

Ticari Kart,

Maaş Promosyonu,

Çek Karnesi gibi hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak faydalanabilecek.

Bankanın sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen esnaf ve sanatkarlarımız; 0 549 83715 29 numaralı telefondan arayarak Yapıkredi Adana Şubesi Portföy Yöneticisi Songül Çayhan'dan detaylı bilgi alabilirler.

Devamını Gör
&

KAYIT DIŞILIĞI ÖNLEMEK İÇİN VERGİ KAYDINDAN ÖNCE ESNAF SİCİL KAYDI ZORUNLU OLMALI

2023-12-20

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, kayıt dışı ile mücadelenin etkin bir şekilde yürütülebilmesi için, yapılacak yasal düzenlemeyle vergi kaydından önce Esnaf Sicil Kaydının yaptırılmasının zorunlu hale getirilmesi gerektiğini söyledi.

 

 

 

 

Devamını Gör
&

BİRLİĞİMİZ VE AMERİCAN LİFE ARASINDA DİL EĞİTİMİ İŞBİRLİĞİ

2023-12-12

&

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger’i ziyaret eden American Life Dil Okulları Koordinatörü Mustafa Çağrı Yaşar, okulun eğitim sistemi, kadrosu ve verilen eğitimler hakkında bilgi verdi.

Devamını Gör
&

BİRLİĞİMİZ İLE DÜNYAGÖZ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

2023-12-05

&

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger'i ziyaret eden Dünyagöz Adana Hastanesi Müdürü Saffet Karakız, hastanenin hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Devamını Gör
&

ADANA AHİ ESKKK’NIN LİMİTİ YÜKSELDİ

2023-11-14

&

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Ticaret Bakanlığımızın, esnaf ve sanatkar kredilerinde yaptığı düzenlemeler uyarınca; S.S. Adana Ahi Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifimizin kredi üst limiti 400 bin liraya yükseltildiğini kaydetti.  

Devamını Gör
&

MBA OKULLARIYLA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

2023-11-14

&

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger, sosyal projelerine bir yenisini daha ekledi. Başkanımız Sn. Niyazi Göger, üyelerimizin çocuklarına yönelik MBA Okulları ile kurumlar arası işbirliği protokolü imzaladı.

 

 

 

Devamını Gör
&

ADANA ESOB VE ÇUKUROVA FİNAL KURS MERKEZİNDEN İŞBİRLİĞİ

2023-09-22

&

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin üyelerine yönelik hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Devamını Gör
&
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020