MENÜMENÜ
 
 
HABERLER

ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN DİKKATİNE!

2020-12-04

&

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger Ceyhan'da Oda başkanlarımızla bir araya geldi

2020-12-02

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ceyhan'daki Esnaf Odalarımızın Başkanları ve genel sekreterleri ile bir araya geldi.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger'den Murat Yalçın'a iade-i ziyaret

2020-12-02

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçın'a iade-i ziyarette bulundu, hayatını kaybeden annesi için başsağlığı dileklerini iletti.

Devamını Gör
&

Güven ve itibar en büyük sermayedir

2020-11-20

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, esnaf  ve sanatkarlığın köklü bir geçmişi bulunan Ahilik kültürünün modern temsilcileri olduğuna dikkati çekerek, "Esnaf ve sanatkarlık var olduğu günden bu yana en büyük sermayesi güven ve itibar olmuştur" dedi.

Devamını Gör
&

Fuarlar ekonominin ve ticaretin lokomotifidir

2020-11-19

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger, üretici, aracı ve tüketiciyi aynı platformda buluşturan fuarların ekonominin ve ticaretin lokomotifi olduğunu söyledi.

Devamını Gör
&

Başkanımız Niyazi Göger'e Federasyon Başkanlarından ziyaret

2020-11-19

&

Türkiye Berberler, Kuaförler, Güzellik Uzmanları Federasyonu (TBKGU) Genel Başkanı Bayram Karakaş ve Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu (TÜSPAF) Genel Başkanı Ali Karaca, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamını Gör
&

Emniyet Müdürümüz İnci'den Başkanımız Göger'e iade-i ziyaret

2020-11-18

&

Adana İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e iade-i ziyarette bulundu.

Devamını Gör
&

AVM ve zincir marketler sorunu çözülmeli

2020-11-17

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, küçük esnafın en önemli sorunlarından bir tanesinin AVM ve zincir marketler konusu olduğuna dikkati çekerek, sorunun çözümü noktasında devletten destek beklediklerini söyledi.

Devamını Gör
&

Birlikten kuvvet doğar

2020-11-16

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana ve Mersin esnaf ve Sanatkar odaları Birliği arasında yapılacak işbirliğinin bölge esnafının kalkınmasına  büyük fayda sağlayacağına dikkati çekerek, "Birlikten kuvvet doğar" dedi.

Devamını Gör
&

Başkanımız Göger'den işyeri açacak esnafa Türkçe uyarısı

2020-11-12

&

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, bir milletin en önemli kimliğinin dil olduğuna dikkati çekerek, işyeri açacak esnaf ve sanatkarları Türkçe isim kullanmaları yönünde duyarlı olmaya çağırdı.

Devamını Gör
&
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020