MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Göger, Dünyagöz Hastanesiyle protokol imzaladı
Başkanımız Göger, Dünyagöz Hastanesiyle protokol imzaladı

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ve Dünyagöz Adana Hastanesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Dünyagöz Adana Hastanesi Başhekimi Dr. Cüneyt Karaaslan, Birlik Başkanımız Niyazi Göger'i ziyaret etti.

Bölge Direktörü Yılmaz Hacat ve İş geliştirme Uzmanı Metehan Yardımcı'nın da hazır bulunduğu ziyarette Başhekim Dr. Cüneyt Karaaslan, Dünyagöz Adana Hastanesi'nin çalışmaları hakkında Başkanımız Niyazi Göger'i bilgilendirdi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger ve Başhekim Dr. Cüneyt Karaaslan, ziyarette her iki kurum arasında yapılacak işbirliği hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Yapılan istişareler sonucunda varılan mutabakat uyarınca Adana ESOB ve Dünyagöz Adana Hastanesi arasında protokol imzalandı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger , Dünyagöz Adana Hastanesi ile imzalanan protokolün her iki kurum ile Birliğimize kayıtlı esnaf ve sanatkarlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkanımız Niyazi Göger'in açıklamalarının ardından karşılıklı imzalar atılan protokol uyarınca, Birliğimize kayıtlı tüm esnaf ve sanatkarlar ile birinci derece aile fertleri Dünyagöz Adana Hastanesi'nin sunduğu muayene, tetkik ve ameliyat gibi sağlık hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak faydalanabilecek.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020