MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Göger fırıncı esnafıyla bir araya geldi
Başkanımız Göger fırıncı esnafıyla bir araya geldi

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, fırıncı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eğitim ve Hizmet Binası Şehit Ömer Halisdemir Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda fırıncı esnafının sorunları masaya yatırıldı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger toplantıda yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bu yana hangi sektörden olursa olsun yaşanılan sorunlara hassasiyetle yaklaştıklarını ve çözüm noktasında gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getirdi.

Birlik yönetimi olarak istişareye büyük önem verdiklerini, fırıncı esnafıyla gerçekleştirilen toplantının da bunun en güzel örneklerinden birisi olduğuna dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, "Zaman zaman farklı sektördeki esnaflarımızla bir araya gelerek görüşlerini alıyoruz.  Gerek esnaf ziyaretlerimizde gerekse yaptığımız toplantılarda temel amacımız sorunları ilk ağızdan dinleyip, çözümü noktasında gerekli çalışmaları başlatmak. İşte bugün burada da fırıncı esnafımızla birlikteyiz. Bu toplantıda bize ileteceğiniz talepler doğrultusunda yol haritamızı belirleyerek, sorunların çözümü noktasında ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunacağız. Burası sizin, bizler de sorunlarınızın çözümü için buradayız. Hiç şüpheniz olmasın ben ve yönetimdeki arkadaşlarım her zaman sizin yanınızdayız" dedi.

Adana Fırıncılar Odası Başkanı Ali Tekin de konuşmasında fırıncı esnafına verdiği destek ve sorunların çözümü noktasında gösterdiği yaklaşımdan ötürü Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e teşekkür etti.

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020