MENÜMENÜ
 
 
Niğde ESOB Başkanı Yeşil'den Başkanımız Göger'e ziyaret
Niğde ESOB Başkanı Yeşil'den  Başkanımız Göger'e ziyaret

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Niğde ESOB) Başkanı Alim Yeşil, Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, esnaf ve sanatkarların genel durumu, pandeminin ekonomik yansımaları konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yürüttükleri çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Niğde ESOB Başkanı Alim Yeşil, hedeflerinin esnaf ve sanatkarı güçlü bir yapıya kavuşturmak, rekabet kabiliyetlerini arttırmak olduğunu dile getirerek, Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e çalışmalarında başarı diledi.

Niğde ESOB Başkanı Alim Yeşil'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Adana ve Niğde'nin sınır komşusu olması hasabiyle iki kent arasında ayrı bir hukukun bulunduğunu hatırlatarak, "Adana ve Niğde arasında hem ticari hem de sosyal ilişkiler oldukça fazla. Aynı coğrafyada bulunmamız nedeniyle her iki kentimizde de esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları benzerlik gösteriyor. Dolayısı ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak sorunların çözümü noktasında ikili ilişkilerimizi geliştirerek, ortak projeler üretebiliriz. Bu anlamda sık sık bir araya gelerek esnaf ve sanatkarlarımızın gelişip kalkınmasına yönelik çalışmalar üzerine istişarelerde bulunmamızın her iki kentimize ve esnaflarımıza büyük fayda sağlayacağı  kanaatindeyim" dedi.

Niğde ESOB Başkanı Alim Yeşil de, Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in tespitlerinin doğru ve isabetli olduğuna dikkati çekerek, esnafa yönelik çalışmalarda Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile  işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020