MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Göger'den Başkan Topuz'a iade-i ziyaret
Başkanımız Göger'den Başkan Topuz'a iade-i ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz'a iade-i ziyarette bulundu.

Karataş'ta hizmet veren esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, gelişip, kalkınmalarına yönelik projeler hakkında istişarede bulunulan ziyarette dış çekim için ilçeye gelen fotoğrafçı esnafının yaşadığı sorunlar ve çözüm noktasında yürütülen çalışmalar ele alındı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, göreve geldikleri günden bu yana esnaf ve sanatkarın daha güçlü bir yapıya kavuşması için mücadele verdiklerini, bunu da kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşları ile işbirliği ve diyalog içerisinde yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Bu anlamda ilçede faaliyette bulunan esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözümü noktasında gösterdiği duyarlılık ve verdiği desteklerden ötürü Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz'a esnaf adına teşekkür eden Başkanımız Niyazi Göger, "Yaptığı hizmetlerle Karataş'ın çehresini değiştiren Belediye Başkanımız Necip Topuz'un, destekleri esnafımıza verdiği değerin en önemli göstergesidir. Özellikle dış çekim için Karataş'a gelen fotoğrafçı esnafımızın sorunlarının çözümü noktasındaki yaklaşımı ve sorunların çözümü noktasında yaptığı çalışmalar bizleri mutlu etti. Önümüzdeki dönemde Belediyemizle işbirliği içerisinde esnafımıza yönelik daha geniş kapsamlı çalışmaları hayata geçireceğimize inancım tamdır" dedi.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz da Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediye olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarına dikkati çeken Başkan Necip Topuz, esnafın ve Karataşlıların menfaatine olan her projeye destek vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Başkanımız Niyazi Göger, samimi bir havada gerçekleşen ziyaretin anısına Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz'a üzerinde Türk Bayrağı kabartması bulunan Osmanlı Tuğrası tablosu hediye etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020