MENÜMENÜ
 
 
Esnaf ekonominin temelidir
Esnaf ekonominin temelidir

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, başkan yardımcılarıyla  Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, pandemi süreci ve ekonomiye etkileri ile Adana gündemi hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

 

Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in, bilgi birikimi ve donanımı ile Adana'nın önemli bir değeri olduğunu dile getiren Ahmet Akan, "Bölgemizin en etkin kurumlarından birisi olan Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği gibi bir kurumun başında bulunmanız, hem kentimiz hem de esnafımız için büyük bir şans. Sahip olduğunuz deneyim ve tecrübenizle önemli hizmetlerin altına imza atacağınıza yürekten inanıyorum. Yapacağınız çalışmalarda bizlere bir görev düşmesi halinde her anlamda destek vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum" dedi.

 

Ahmet Akan ve başkan yardımcılarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Başkanımız Niyazi Göger de esnaf ve sanatkarların kent ekonomisi için önemine dikkat çekti. Başkanımız Niyazi Göger, "Esnaf ve sanatkarımız, üretim ve istihdama katkısı, sayısal çoğunluğu, toplam iş hacmi açısından ele alındığında kentimizin gelişip, kalkınmasındaki rolü daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Bu nedenledir ki esnaf ve sanatkar ne kadar güçlü olursa kent ekonomisi de o derece sağlam temeller üzerinde yükselir. Göreve geldiğimiz günden bu yana bu gerçekle hareket ederek, esnaf ve sanatkarımızın koşullarını iyileştirmek için mücadele ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020