MENÜMENÜ
 
 
Adana için birlik olmalıyız
Adana için birlik olmalıyız

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana'nın her alanda gelişip kalkınması için sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şube Başkanı Burhan Kavak, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Çalık, Vahit Alanoğlu ve Mehmet Fatih Akyıldız'la beraber Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu ile kent gündemine ilişkin görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger, yüzölçümü ve nüfusu bakımından Türkiye'nin en büyük illerinden birisi konumunda olan Adana'nın, ekonomik ve sosyal anlamda büyümesinin ivme kazanabilmesi için kentteki tüm sivil toplum kuruluşlarının güçlerini birleştirmesi gerektiğine işaret etti. Adana'nın bölgenin lider ili olacak potansiyele sahip olduğuna işaret eden Başkanımız Niyazi Göger, "Adana paydasında buluşup, güç birliği yapar, ortak hareket edersek bunu başarabiliriz" dedi.

MÜSİAD Adana Şube Başkanı Burhan Kavak da Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin bölgenin en önemli ve etkin kurumlarından birisi olduğuna dikkati çekerek, Başkanımız Niyazi Göger'le birlikte çalışmalarında ivme kazanacağına inandığını kaydetti.  MÜSİAD Adana şubesi olarak her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirten Burhan Kavak, "Sizin gibi bizim de önceliğimiz Adana. Bu kent için, bu kentte kazanıp, bu kente yatırım yapan, iş insanlarımız, esnaf ve sanatkarlarımızın hayrına olan her projenin içerisinde yer alıp, destekleyeceğimizi ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020