MENÜMENÜ
 
 
Esnafın kalkınması için destek şart
Esnafın kalkınması için destek şart

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, bugünkü büyük sanayi ve ticaretin temelini teşkil eden esnaf ve sanatkarın, sağlıklı ve güçlü bir şekilde varlığını sürdürebilmesi için mutlak suretle desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Birlik Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda Adana Madeni Sanatkarlar, Tornacılar, Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Veysel Bulat, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Birlik Başkanımız Niyazi Göger'i ziyaret etti.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, yaşadıkları sorunlar, pandemi döneminin ekonomik etkileri, esnafın talep ve beklentileri gibi konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarın iktisadi, sosyal ve kültürel açıdan arz ettiği öneme dikkati çekerek, "Ekonomik istikrar ve sürdürülebilir kalkınmanın yegane unsurlarından birisi olan esnaf ve sanatkar, ülkemizin gelişip büyümesi için emeğini alın teri ile harmanlayan müstesna bir topluluktur. Üretim ve istihdama katkısı, milli ve yerli yapısı ile ülkemiz için büyük bir öneme haiz olan esnaf ve sanatkarımız maalesef bugün istediğimiz noktada değil. Öncelikli hedefimiz günümüz piyasa koşulları karşısında sahip olduğu gücünü yitiren, rekabet kabiliyetini kaybeden esnaf ve sanatkarımız, kalkınmasına, eski gücüne kavuşmasına öncülük etmek. Projelerimiz hazır, çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz" dedi.

Başkan Veysel Bulat ve yönetim kurulu üyeleri de Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e çalışmalarında başarı dileyerek, her konuda birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirttiler.

 

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020