MENÜMENÜ
 
 
Hedefimiz esnafımızı kalkındırmak
Hedefimiz esnafımızı kalkındırmak

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana'nın köklü esnaflarından Ketre Marketin işletmecisi Cemalettin Ketre'yi ziyaret ederek, sektörün sorunları hakkında bilgi alıp, taleplerini dinledi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, pandemi sürecinin etkileri ve normalleşme sürecinin yansımalarının tespiti için yaptığı esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Sık sık farklı sektörlerde hizmet veren esnafla bir araya gelerek durum tespiti yapan Başkanımız Niyazi Göger, son olarak yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gıda sektöründe hizmet veren Ketre Market'in sahibi Cemalettin Ketre'i işyerinde ziyaret ederek, pandemi süreci ve normalleşme döneminin yansımaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Cemalettin Ketre'nin Adana'nın köklü ve güvenilir esnaflarının başında geldiğini, faaliyette bulunduğu sektörün akil, sözü kabul gören esnaflarından olduğunu dile getiren Başkanımız Niyazi Göger, "Cemalettin Ketre, Adana'ya mal olmuş, yüreği Adana sevgisiyle çarpan, Adana'da kazanıp Adana'ya harcayan kıymetli bir esnafımız. Yıllardır hizmet verdiği sektörde, güler yüzü ve hizmet kalitesiyle vatandaşın güvenini kazanmış bir isim. Zaman zaman hem sektörün, hem de vatandaşın itimat ettiği, sözü toplumda kabul gören Cemalettin Ketre ve benzeri esnaflarımızla bir araya gelerek yaşanılan sorunları yerinde tespit ederek, çözüme yönelik projeler geliştiriyoruz. Buradan aldığımız bilgiler de bize esnaf ve sanatkarımızı kalkındırmaya yönelik çalışmalarımızda yol gösterici olacak" dedi.

25 yıldır gıda sektöründe hizmet veren Cemalettin Ketre de Başkanımız Niyazi Göger'in yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Temel Gıda maddesi, peynir, bakliyat, baharat çeşitlerinin satışını yapan Cemalettin Ketre, ağırlıklı olarak yöresel ürünlerin satışını yaptıklarını dile getirerek, "Adımız küçük esnaf ancak, sayısal çoğunluk olarak büyük bir ailenin fertleriyiz. Büyük olmamıza rağmen bugüne kadar kendi aramızda birlikteliği sağlayamadığımız için sorunlarımız gün geçtikçe büyüdü. Ancak inanıyorum ki, esnafın derdiyle dertlenen Başkanımız Niyazi Göger'le birlikte yeniden toparlanıp, bir ve beraber olacağız ve sorunlarımızın çözümü için birlikte mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020