MENÜMENÜ
 
 
Adana değerli bir bürokratını kaybetti
Adana değerli bir bürokratını kaybetti

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger,  Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanan Vali Yardımcımız Murat Süzen'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Yardımcımız Murat Süzen'in değerli bir bürokrat, liyakatli bir devlet adamı olduğunun altını çizen Birlik Başkanımız Niyazi Göger, "Gerek yaptığınız hizmetler, gerekse her zaman halkla iç içe olmanız hasebiyle Adanalıların sevgi ve saygısını kazanan sizin gibi değerli bir ismin kentimizden ayrılması Adana için büyük bir kayıp olduğu gibi Mardin için de büyük bir kazanç. Özellikle esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarının çözümü noktasında harcadığınız mesai, verdiğiniz desteklerden ötürü her zaman aklımızda ve yüreğimizde olacaksınız. Adana'ya, Adanalılara, esnaf ve sanatkarlarımıza yaptığınız hizmetler, kazandırdığınız eserler için teşekkür ediyor, yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Vali Yardımcımız Murat Süzen de Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adana'da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Mardin'e gidişinin Adana'dan kopacağı anlamına gelmediğini belirten Vali Yardımcımız Murat Süzen, "Devlette devamlılık esastır. Buradaki görevimiz nihayete erdi, bundan sonra devletimize ve milletimize hizmeti Mardin'de devam ettireceğiz. Ancak şunu ifade etmek isterim ki bundan sonra Mardin'de de çalacağınız bir kapınız var" diye konuştu.  

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020