MENÜMENÜ
 
 
Önceliğimiz esnafımızın kalkınması
Önceliğimiz esnafımızın kalkınması

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarın ekonomik istikrar ve sürdürülebilir kalkınma açısında önemine işaret ederek, önceliklerinin esnafı kalkındırmak olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Başkan Yardımcıları  Şevki Kaya ve Hüseyin Yurdusevimli'yle birlikte Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir hava gerçekleşen ziyarette, Adana ekonomisi, esnaf ve sanatkarların genel durumu, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılar ve normalleşme sürecinin yansımaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Avcı ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Başkanımız Niyazi Göger, tarihi bir geçmişi bulunan esnaf ve sanatkarın, hem kültürümüzün hem de ekonomimizin önemli bir öğesi olduğunun altını çizdi.

Verilecek her desteğin, doğrudan kent ekonomisi ve vatandaşa yansıyacağını kaydeden Başkanımız Niyazi Göger, yönetim olarak esnaf ve sanatkarın gelişip kalkınmasına öncülük etmek istediklerini dile getirdi.

Göreve geldikleri günden itibaren bu amaç doğrultusunda çalıştıklarını belirten Başkanımız Niyazi Göger, koydukları hedefe ulaşmak için, kamu kurum, kuruluşları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti.

Başkan Bünyamin Avcı da esnaf ve sanatkarın hem ülkemiz hem de kentimiz için öneminin bilincinde olduklarını belirtti.

Esnaf ve sanatkarın kalkınmasının Adana'nın kalkınması anlamına geldiğinin altını çizen Avcı, bu anlamda her konuda destek vermeye hazır olduklarını kaydetti.

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020