MENÜMENÜ
 
 
Esnafımız kalkınırsa Adana kazanır
Esnafımız kalkınırsa Adana kazanır

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarın kent ekonomisinin lokomotifi görevini üstlendiğini belirterek, "Esnaf ve sanatkarımız kalkınırsa, bundan Adana ekonomisi kazançlı çıkar" dedi.

Geçmiş dönem AK Parti İl Başkanı ve AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Selahattin Güler'le birlikte Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir hava gerçekleşen ziyarette, Adana ekonomisi, esnaf ve sanatkarların genel durumu, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılar ve normalleşme sürecinin yansımaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Esnaf ve sanatkarın ekonomik istikrar ve sürdürülebilir kalkınma açısında önemine dikkat çeken Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, yönetim olarak hedeflerinin Adana'da güçlü bir esnaf ve sanatkar teşkilatını tesis etmek olduğuna vurgu yaptı.

Fikret Yeni de Birlik Başkanı Niyazi Göger'in bilgi birikimi, donanımı ve mücadeleci yapısıyla esnaf ve sanatkarlar ile Adana  için büyük bir şans olduğunu belirterek, hem ilimizin hem de esnaf ve sanatkarımızın kalkınmasına imkan sunacak her projede destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Selahattin Güler ise, Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger'in esnaf ve sanatkarın güçlenip kalkınması adına önemli çalışmaların altına imza atacağına inandığını kaydetti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020