MENÜMENÜ
 
 
Esnafımızın kalkınmasına öncülük edeceğiz
Esnafımızın kalkınmasına öncülük edeceğiz

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ve İstinaf Mahkemesi 8. Hukuk Dairesi Başkanı Hakim İsmail Erol, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adana Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan ve Çevre Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin'in de eşlik ettiği Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ve Hakim İsmail Erol, esnaf ve sanatkarların ekonominin en önemli öğelerinden birisini teşkil ettiğini ifade ettiler.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger ve yönetiminin, Adana'ya, esnaf ve sanatkarlara yönelik önemli projelerin altına imza atacağına inandıklarını belirten Yılmaz ve Erol, bu anlamda kendilerine bir görev düşmesi halinde her konuda destek vermeye hazır olduklarını dile getirdiler.

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, İstinaf Mahkemesi 8. Hukuk Daire Başkanı Hakim İsmail Erol, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan ve Çevre Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin'e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger de köklü bir geçmişe sahip olan esnaf ve sanatkarın tarih boyunca ülkesinin ve milletinin kalkınması için mücadele verdiğinin altını çizdi.

Esnaf ve sanatkarın gerek sermayesi, gerekse öz kaynakları açısından tamamen yerli ve milli bir yapısı bulunduğuna işaret eden Birlik Başkanımız Niyazi Göger, bu anlamda da büyük bir öneme haiz esnaf ve sanatkarın gelişip, kalkınmasına yönelik çalışmalara öncülük edeceklerini dile getirdi.

Başkanımız Niyazi Göger, "Bizim de tek gayemiz, kentimizin ve ülkemizin refahı için gece gündüz demeden çalışan, yeri geldiğinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan  esnaf ve sanatkarımızın kalkınmasına bir nebze de olsa katkı sunmak. Bu gaye ile esnaf ve sanatkarlarımızın çalışma koşullarını iyileştirmek, mesleki anlamda gelişmelerine imkan tanımak ve mevcut sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bunu da merkezi ve yerel idarelerle uyum ve işbirliği içerisinde çalışarak gerçekleştireceğiz. Bu noktada esnaflarımızın yararına olacak her projede kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyaretin anısına Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e Orman Genel Müdürlüğünün hediyesini takdim etti.

 

 

 

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020