MENÜMENÜ
 
 
ADANA ESOB VE ŞEKERBANK’TAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
ADANA ESOB VE ŞEKERBANK’TAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Sayın Niyazi Göger, ‘Kapımız Esnafa Açık’ kampanyası kapsamında Şekerbank Gazipaşa Şube Müdürü Yalın Doğu Yarkaya ile işbirliği protokolü imzaladı.

 

 

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger’i ziyaret eden, Şekerbank Gazipaşa Şube Müdürü Yalın Doğu Yarkaya ile yönetmen yardımcısı Can Kaan Eşelioğlu bankanın esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik hizmetleri üzerine bilgilendirme yaptı.

Banka Müdürü Yalın Doğu Yarkaya, bankanın Birliğimize kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik ‘Kapımız Esnafa Açık’ kampanyası çerçevesindeki hizmetleri hakkında Başkanımız Sayın Niyazi Göger’e bilgi verdi.

Yapılan görüşmeler neticesinde kurumlararası işbirliği protokolünü imzalayan Başkanımız Sn. Niyazi Göger, protokolün esnaf ve sanatkarlarımız ile her iki kuruma hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

 

İmzalanan protokol uyarınca Birliğimize kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımıza Şekerbank tarafından,

“36 aya varan vade, 3 ay  anapara  ödemesiz seçeneği ile  birlikte,  aylı k eşil  taksit  ödemeli taksitli ticari  kredi kullanabilecek.

6-36 ay arası uygulanacak Taksitli Ticari Kredi (TTK) aylık faiz oranı; bankanın liste faiz oranları üzerinden indirimli olarak uygulanacak.

Kredi kullanacak esnaf ve sanatkarlar bankanın Ticari Kart, ÇEK Karnesi ürünlerinden faydalanabilecek. Kredi vadesi boyunca EFT/Havale/Fast ücretsiz olacaktır.

Dijital kanallar üzerinden uzaktan müşteri olarak kazınım sağlanacak yeni müşterilerden 12 ay POS aidat bedeli alınmayacak.

25 yapraklıya  kadar çek  karnesi  protokol  süresince ücretsiz  sunulacak.

İlk 6 ay düzenli ödeme yapan esnaflara 1 ay öteleme fırsatı sunulacak.

Özel POS fiyatlaması yapılacak.

 

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020