MENÜMENÜ
 
 
ADANA ESOB VE ÇUKUROVA FİNAL KURS MERKEZİNDEN İŞBİRLİĞİ
ADANA ESOB VE ÇUKUROVA FİNAL KURS MERKEZİNDEN İŞBİRLİĞİ

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin üyelerine yönelik hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Özellikle eğitim alanında sosyal projelere ağırlık veren Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Final Eğitim Kurumları kapsamında hizmet veren Çukurova Final Kurs Merkezi yöneticisi Halit Derya ile kurumlar arası işbirliği protokolü imzaladı.

İmzalanan protokol uyarınca; Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyeleri ve çalışanlarının ortaokul, lise ve mezun olan çocukları Çukurova Final Kurs Merkezinin sunduğu eğitim hizmetlerinden sınıf düzeylerine göre yüzde 20-25 oranında indirimli yararlanabilecek. Çukurova Final Kurs Merkezi ile Birliğimiz arasındaki işbirliğinden faydalanmak isteyen üyelerimiz 0 322 235 78 78 – 0 552 076 15 50 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

Başkanımız Niyazi Göger, Adana ESOB ve Çukurova Final Kurs Merkezi arasındaki işbirliğinin üyelerimize ve her iki kuruma hayırlı olması temennisinde bulundu.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020