MENÜMENÜ
 
 
ADANA ESOB'DAN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN ÇOCUKLARINA EĞİTİM DESTEĞİ
ADANA ESOB'DAN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN ÇOCUKLARINA EĞİTİM DESTEĞİ

Birlik Başkanımız Sn Niyazi Göger, eğitim ve sağlık alanında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ile Işın Eğitim Kurumları arasında eğitim alanında yapılacak işbirliğine yönelik protokolü imzaladı.

Birlik Başkanımız Sn. Niyazi Göger ve kurum yetkilileri tarafından imzalanan protokol uyarınca Birliğimize kayıtlı esnaf ve sanatkarlarımızın çocukları, LGS, KPSS, TYT, AYT ve tüm ara sınıflara yönelik kurslardan yüzde 30 indirimli olarak faydalanabilecek.

İmzalanan protokolün her iki kurum ile esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni eden Başkanımız Sn. Niyazi Göger, Işın Eğitim Kurumları Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş’a esnaf ve sanatkarımıza verdiği eğitim desteği hasebiyle teşekkür etti.

Başkanımız Sn. Niyazi Göger, çocuk ve gençlere yönelik yapılan yatırımın geleceğe dönüm en önemli yatırım olduğuna dikkati çekerek, Birlik yönetimi olarak, eğitim, sağlık ve kültürel anlamda sosyal projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Esnaf ve Sanatkarlarımız, 0 322 454 0064 numaralı telefon, isindershane@hotmail.com ve www.isinegitimkurumlari.com adresinden detaylı bilgileri edinebilirler.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020