MENÜMENÜ
 
 
RAMAZAN PİDESİNE ZAM YOK
RAMAZAN PİDESİNE ZAM YOK

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Ramazan pidesine zam yapılmayacağını açıkladı. Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger, yaşanan deprem felaketi nedeniyle ekmek ve Ramazan pidesi fiyatlarında  ve gramajında değişiklik yapılmadığını, Ramazan pidesinin mevcut fiyattan ve gramajdan satılacağını söyledi.

Ramazan ayında sofralardan eksik olmayan ramazan pidesinin fiyatı Adana’da zam görmeden bu yıl vatandaşlar için hazırlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Adana ESOB Başkanımız Niyazi Göger, Fırıncılar Odası Başkanımız Ali Tekin,  fırıncılar odası yönetimi ve fırıncı esnafı ile toplantı yapılan görüşme neticesinde Ramazan pidesine zam yapmama kararı aldıklarını ifade etti.

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle dayanışmaya en fazla ihtiyaç duyulan bir dönemi yaşadığımıza dikkat çeken Başkanımız Niyazi Göger, “Malumunuz üzere Ramazan ayı bolluk ve bereketin, yardımlaşma ve dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ayıdır. Ramazan Ayı, rahmeti ve bereketi bol olan bir aydır. Yoksulların gözetildiği aynı zamanda millet olarak yardımlaşma ve kaynaşma bakımından kaçırılmaması gereken bir fırsat ayıdır. Bizde Ramazan ayının ruhuna uygun bir dayanışma örneği sergilemek istedik. Fırıncılar Odası Başkanımız Ali Tekin, yönetimi ve fırıncı esnaflarımızla görüşerek bu yıl Ramazan Pidesine zam yapılmaması konusunda mutabık kaldık. Fırıncılar Odası Başkanımızı, yönetimimizi ve esnaflarımızı gösterdikleri duyarlılık hasebiyle kutluyor, Adanalı hemşehrilerimin, esnaf ve sanatkarlarımın ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020