MENÜMENÜ
 
 
Bakan Muş Adana ESOB'da sorun dinledi, açılış yaptı
Bakan Muş Adana ESOB'da  sorun dinledi, açılış yaptı

Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde gerçekleştirilen istişare toplantısında, esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Bakanımız Mehmet Muş, istişare toplantısının ardından yenilenen sicil müdürlüğünün açılışını gerçekleştirerek, incelemelerde bulundu.

Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde gerçekleştirilen Esnaf ve Sanatkarla İstişare toplantısında oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantının açılışında konuşan Birlik Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarların sorunları, talepleri ile Birliğin çalışmaları ve projeleri hakkında Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş'a bilgi verdi.

Başkanımız Niyazi Göger'in esnafın sorunlarını genel hatlarıyla açıkladığı konuşmasının ardından Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş, oda başkanlarından temsil ettikleri sektörlerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

İstişare toplantısı sonrasında Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin ILO ile yürüttüğü proje kapsamında modernize edilen Sicil Müdürlüğünün açılışı yapıldı.

Sicil müdürlüğünün açılış kurdelesi, Bakanımız Dr. Mehmet Muş, Adana Valimiz Dr. Süleyman Elban, Adana Milletvekillerimiz Ahmet Zenbilci, Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Şükrü Erdinç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve Birlik Başkanımız Niyazi Göger tarafında hayırlı olması temennisiyle kesildi.

Açılışın ardından sicil müdürlüğünü gezerek  çalışmalar hakkında bilgi alan Bakanımız Muş, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne kazandırdığı modern sicil müdürlüğü için Başkanımız Niyazi Göger'i kutladı.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020