MENÜMENÜ
 
 
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ESNAFIMIZA HİZMET EDECEĞİZ
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE  ESNAFIMIZA HİZMET EDECEĞİZ

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız  Niyazi Göger, seçimi genel kurul salonunda bıraktıklarını belirterek, “Yeni dönemde 78 oda başkanımız ve yöneticilerimizle esnaf ve sanatkarımıza hizmet üretmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi.

Adana ESOB’un 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan 27. Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Başkanımız Niyazi Göger, yeni dönemin ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Genel kurul süreci ve sonucuna yönelik değerlendirmenin yapıldığı toplantıda, yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu.

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkanımız Niyazi Göger, “Ocak ayında odalarımızla başlayan ve mayıs ayında Birlik seçimleriyle finalini yaptığımız genel kurul sürecimizi birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayarak, seçimi genel kurul salonunda bıraktık. Şimdi temsil ettiğimiz esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet etme zamanı. 78 odası bulunan Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak dün olduğu gibi bugünde oda başkanlarımız ve yöneticilerimizle birlik, beraberlik ve uyum içerisinde esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

İki yıllık görev döneminde hayata geçirdiği projelere de değinen Başkanımız Niyazi Göger, “Önümüzdeki döneme ilişkin çok önemli projelerimiz var. Bir taraftan esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımızı sürdürürken diğer yandan da Adana ESOB Hizmet Binası ve Adana ESOB Eğitim ve Sosyal Tesisi projelerimizi hayata geçirmek için devam eden çalışmalarımıza hız kazandıracağız. İnşallah en kısa sürede bu iki projemizi de hayata geçirerek Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin adını Türkiye’nin örnek Birlikleri arasında yazdıracağız. Tüm bu çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde, gücümüzü temsil etiğimiz esnaf ve sanatkarlarımızdan alarak gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantıda görev dağılımı da yapıldı. Başkanvekilliklerine, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Bulat ve Milli Piyangocular Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Berberler Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur, Kabzımallar Odası Başkanı Mahsun Doğan, Ceyhan Ağaç İşleri Odası Başkanı Tayfun Eker, Kozan Şoförler Odası Başkanı Mustafa Atlı, Karaisalı Esnaf Odası Başkanı Ali Metin seçildi.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020