MENÜMENÜ
 
 
ADANA ESOB İFTARINDA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
ADANA ESOB İFTARINDA BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin geleneksel iftar programı uzun bir aranın ardından Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz Hizmet binası terasında düzenlenen iftar yemeğine merkez ve ilçe oda başkanlarımız ve yöneticilerimiz geniş katılım sağlandı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar davetinde konuşan Başkanımız Niyazi Göger, 2 yılda hayata geçirilen hizmetlerimizden bahsederek, önümüzdeki 4 yılda gerçekleştireceği projeler hakkında bilgi verdi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin, başkanlarıyla, yöneticileriyle, üyeleriyle büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkanımız Niyazi Göger, tesis edilen birlik ve beraberliğimizin önümüzdeki dönemde yapacağımız kalıcı hizmetlerin habercisi olduğuna işaret etti.

Başkanımız Niyazi Göger, iftar davetine icabet eden oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimize katılımlarından ötürü teşekkür etti.

İftar davetine icabet eden oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz de yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projeler dolayısı ile Başkanımız Niyazi Göger'e teşekkür etti.

 

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020