MENÜMENÜ
 
 
Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı
Başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, yasa gereği 2022 yılı ocak ayında başlayan oda genel kurullarını demokratik bir ortamda ve bayram havasında tamamladıklarını kaydetti. Odaya kayıtlı esnafın genel kurulda sandığa giderek sorumluluğunu yerine getirdiğine dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, “Seçim genel kurul salonunda kaldı. Şimdi hizmet zamanı. İnanıyorum ki seçilen arkadaşlarım önümüzdeki 4 yıllık hizmet döneminde esnafı için canla ve başla mücadele edecektir” ifadelerini kullandı.

Adana ESOB bağlı 78 esnaf odasının 2 Ocak’ta Kozan Sebzeciler Odasıyla başlayan genel kurulları 28 Mart’ta yapılan Pozantı Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın genel kuruluyla tamamlandı. Yapılan seçimler neticesinde 13 esnaf odasının başkan ve yönetimi değişirken, 65 esnaf odasında mevcut başkanlar güven tazeledi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, il merkezi ve Ceyhan, Kozan, Karaisalı, Karataş, Pozantı, İmamoğlu, Tufanbeyli, Saimbeyli, Aladağ, Feke, Yumurtalık’ta hizmet veren esnaf odası başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.

Birlik hizmet binasında gerçekleştirilen ve yoğun katılım sağlanan toplantıda esnaf odalarımızın genel kurul süreci ve 2 yıllık dönemde hayata geçirilen hizmetler ile çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

Mayıs ayında yapılacak olan Birlik genel kuruluna ilişkin istişarede bulunularak yol haritasının belirlendiği toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Toplantıya katılan oda başkanları yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projeler dolayısı ile Başkanımız Niyazi Göger'e teşekkür ederek, her zaman birlik ve beraberlik içinde, birlikte yürüyeceklerini ifade ettiler.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, genel kurulların demokratik bir ortamda tamamlandığına işaret ederek, bu süreçte özveriyle görev yapan emniyet yetkilileri ve personeline, İl Ticaret Müdürlüğü ve Seçim Kurulu yetkili ve personellerine esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür etti.

Odaya kayıtlı üyelerin sandık başına giderek özgür iradeleriyle tercihini yaptığına dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, “Yeni seçilen, güven tazeleyen tüm başkan ve yöneticilerimizi kutluyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki 4 yıllık görev sürelerinde esnafımız için, şehrimiz ve ülkemiz için mücadele edecek, hizmet üreteceklerdir. Birlik olarak biz de her zaman yanınızda olacak ve yapılacak çalışmalarda destek vereceğiz” dedi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin başkanlarıyla, yöneticileriyle, kayıtlı esnafıyla ulu bir çınar olduğuna işaret eden Başkanımız Niyazi Göger, yeni dönemde birlik, beraberlik ve uyum içerisinde kalıcı ve büyük eserlerin hayata geçirileceğinin müjdesini verdi.

Önümüzdeki döneme ilişkin projeleri hakkında da açıklamalarda bulunan Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Ceyhan’a kazandırılan Esnaf Odaları Hizmet Binası’nda olduğu gibi Kozan’da odalarımızın tek çatı altında hizmet verebileceği Esnaf Odası Hizmet Binası projesinin öncelikleri arasında yer aldığını kaydetti. Adana merkeze yönelik projelerle ilgili ise yer tahsisi konusunda görüşmelerin olumlu yönde ilerlediğini dile getirdi.

 

 

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020