MENÜMENÜ
 
 
Sn. Jülide Sarıeroğlu’dan Adana ESOB’a ziyaret
Sn. Jülide Sarıeroğlu’dan  Adana ESOB’a ziyaret

Bakanımız, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Sosyal Politikalar Başkanı ve Adana Milletvekilimiz Sn. Jülide Sarıeroğlu’nu Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizde ağırladık.

 

 

Birlik Başkanımız Niyazi Göger’i, Bakanımız, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Sosyal Politikalar Başkanı ve Adana Milletvekilimiz Sn. Jülide Sarıeroğlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Özkan ve teşkilat yöneticileriyle birlikte ziyaret etti.

Bakanımız Sn. Jülide Sarıeroğlu, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Halk Otobüsleri Odası genel kurulunda üyelerinin desteği ile güven tazeleyen Başkanımız Niyazi Göger ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Esnaflarımızın sorunlarının da ele alındığı ziyarette Başkanımız Niyazi Göger, esnafımızın devletimizden talep ve beklentilerini Bakanımız Jülide Sarıeroğlu’na iletti.

Görüşmenin ardından Bakanımız Jülide Sarıeroğlu, Başkanımız Niyazi Göger’le birlikte genel kurullarını tamamlayan odalarımızı ziyaret ederek Başkan ve yönetimlerine hayırlı olsun temennilerini iletti.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020