MENÜMENÜ
 
 
Açılan her işyeri yeni istihdam sahası demektir
Açılan her işyeri yeni istihdam sahası demektir

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, açılan her işyerinin ekonomik kazanç ve yeni istihdam sahası anlamına geldiğini söyledi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, işletmeciliğini Mehmet Emin Sosar’ın üstlendiği Kiremithane Mahallesinde hizmet verecek olan MES Kuruyemişçiliğin açılışını gerçekleştirdi.  

Açılışta konuşan Başkanımız Niyazi Göger, yaptığı yatırımla ekonomiye ve istihdama katma değer sağlayan işletme sahibi Mehmet Emin Sosar’ı tebrik ederek, “Açılan her işyeri hem ülke ekonomisine hem de kent ekonomisine katkı, insanımıza yeni iş ve aş kapısı demektir. Bu nedenledir ki, Adana’mıza, doğduğu bölgeye böyle nezih bir işyerini kazandıran Mehmet Emin Sosar’ı kutluyor, hayırlı işler, bol kazanç diliyorum” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarının ardından, CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, İzmir Milletvekili Ednan Arslan’la birlikte açılış kurdelesini kesen Başkanımız Niyazi Göger, MES kuruyemişçiliği gezerek, işletme sahibi Mehmet Emin Sosar’a hayırlı işler, bol kazanç temenni etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020