MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger’e Yeniden Refah Partisinden ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger’e  Yeniden Refah Partisinden ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Öztek, yürüttükleri çalışmalar ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ekonomik İşler Başkan Yardımcısı Erol Likoz, Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal, İl Ekonomik İşler Başkanı Yasin Dönmez’in de eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Öztek Adana özelinde projelerini paylaşmak, iş dünyasının temsilcileriyle bilgi alışverişinde bulunmak için kentimizde bulunduklarını kaydetti.

Misafirperverliği nedeniyle Birlik Başkanımız Niyazi Göger’e teşekkür eden Mehmet Fatih Öztek, bundan sonraki süreçte de Birliğimizle işbirliği ve diyalog içerisinde olmayı arzu ettiklerini dile getirdi.

Mehmet Fatih Öztek ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Niyazi Göger de esnaf ve sanatkarın hem sayısal çoğunluğu hem de toplam iş hacmi açısından ülkemiz ekonomisinin en önemli yapı taşını oluşturduğunu dile getirdi.

Yönetim olarak işbirliği ve diyaloğa önem verdiklerini belirten Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarımızın faydasına olacak her çalışmaya kapılarının açık olduğunu ve destek vereceklerini kaydetti.

Ziyarette Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlhami Uygunsözlü, Veysel Bulat, Hacı Emin Ünal, Ayakkabıcılar Odası Başkanımız Ali Süme de hazır bulundu.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020