MENÜMENÜ
 
 
Birlik Başkanımız Niyazi Göger güzellik salonu işletmecilerini dinledi
Birlik Başkanımız Niyazi Göger  güzellik salonu işletmecilerini dinledi

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Niyazi Göger, güzellik salonu işletmecileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Birlik Yönetim Kurulu Üyemiz ve Adana Kuaförler, Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Hacı Emin Ünal, Uluslararası Güzellik Uzmanları Federasyonu Başkanı Nuran Şahin, Adana Estetisyenler Derneği Başkanı Öznur Atay, Adana Güzellik Uzmanları Eğitim Dayanışma Derneği Başkanı Perlin Veziroğlu ile birlikte Birlik Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret ederek, yaşadıkları sorunları dile getirip, çözümü noktasında destek istediler.

Birlik Yönetim Kurulu Üyemiz ve Adana Kuaförler, Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Hacı Emin Ünal ve beraberindeki heyet, pandemiyle mücadelede alınan yeni tedbirler kapsamında işyerlerini kapatmak zorunda kalan Güzellik Salonu işletmecilerinin ve yanlarında çalışan personelin mağdur olduğunu kaydettiler.

Bir çok sektörde olduğu gibi güzellik salonlarının da belirli kurallar dahilinde açılmasını istedikleri ve bu süreçte ekonomik anlamda devletten destek beklediklerini dile getirdiler.

Güzellik salonu işletmecilerinin genel sorunlarının da ele alındığı ziyarette çözüm önerileri konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Niyazi Göger de tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi nedeniyle olağan üstü bir süreç yaşandığına işaret etti.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak bu süreçte her zaman esnaf ve sanatkarımıza destek olmak ve sorunların çözümü noktasında çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Başkanımız Niyazi Göger, “Pandeminin başından itibaren sürekli sahadaydık. Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek sorunları yerinde tespit ettik. Çözümü noktasında hükümet ve yerel idare nezdinde görüşmelerde bulunduk, raporlar sunduk. Kuşkusuz pandemi tüm esnafımızı etkiledi ancak bu süreçte işyerlerini açamayan esnaflarımız daha fazla desteğe ihtiyaç duyuyor. Pandemi döneminde işyerlerini açamayan güzellik salonu esnaflarımızın talepleriyle ilgili gerekli çalışmaları yapacağız. Biz her zaman esnafımızın yanındayız ve sorunların çözümü noktasında desteklerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020