MENÜMENÜ
 
 
Hayatın her alanında kadının imzası vardır
Hayatın her alanında kadının imzası vardır

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, hayatın her alanında, sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınların, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olduğunu söyledi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği çatısı altında, oda başkanı, yönetim kurulu üyesi, genel sekreter ve personel olarak görev yapan kadınları sabah kahvaltısında ağırladı.

Konuklarına çiçek ve günün anlamına özel hediye takdim ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkanımız Niyazi Göger, toplumumuzda kadının önemine işaret  ederek, 21. yüzyılın güçlü Türkiye’sinin evinde, çalışma hayatında, bilimde, sanatta, siyasette varlığını hissettiren, üreten, ter döken, emek harcayan kadınların omuzlarında yükseldiğini dile getirdi.

Açıklamasında büyük başarıların arkasında her zaman kadının imzası bulunduğunun altını çizen Başkanımız Niyazi Göger, “Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Onların, her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması bizleri sevindirmektedir” ifadelerini kullandı.

Katılımın oldukça yüksek olduğu Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği, aile fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020