MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger’den AK Parti İl Başkanı Ay’a ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger’den  AK Parti İl Başkanı Ay’a ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Ay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette pandemi süreci, esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, Birliğimizin çalışmaları ve projeleri hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, 53 binin üzerinde üyesi ile Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin bölgenin en ektin ve güçlü mesleki teşkilatlarından birisi olduğuna dikkati çekerek, “Hedefimiz temsil ettiğimiz esnaf ve sanatkarlarımızı çağın gereksinimlerine ayak uyduran, teknolojik gelişmişlikleri yakından takip eden ve uygulayan, bir yapıya kavuşturmak, gelişmelerine ve kalkınmalarına öncülük etmek” dedi.

Çalışmalarını bu doğrultuda yürüttüklerini dile getiren Başkanımız Niyazi Göger, “Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda, başta Bakanımız Sn. Ömer Çelik olmak üzere sizlerin desteği her daim yanımızda oldu. Bugüne kadar verilen tüm destekler için Bakanımız Sn. Ömer Çelik ve sizlere esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, önümüzdeki dönemde de sizlerin desteği ile Adana’da iz bırakacak, esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik çok değerli projeleri hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti il Başkanı Mehmet Ay ise, Başkanımız Niyazi Göger’i yakınen tanıdığını, Adana’ya olan sevgisini, esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik gayretlerini çok iyi bildiğini dile getirdi.

Başkan Ay, “Niyazi Bey her konuda mücadele ediyor. Bu değişim ve dönüşümün Adana esnafına güzel yansımaları olacaktır. Bizler de üzerimize düşen bir görev olursa her zaman destek vermeye hazırız” diye konuştu.

Ziyarette Birlik Başkanımız Niyazi Göger başkanlığındaki heyette; Birlik Başkanvekilimiz Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Veysel Bulat, İlhami Uygunsözlü, Süleyman Oğuz, Hacı Emin Ünal, Denetim Kurulu Üyemiz Kenan Çakmak, Disiplin Kurulu Üyemiz Tuncer Karabey, Ayakkabıcılar Odası Başkanımız Ali Süme, Mahrukatçılar Odası Başkanımız Cengiz Kozacıoğlu, Yorgancılar Odası Başkanımız Yahya Yılmaz, Fotoğrafçılar Odası Başkanımız Bünyamin Yüce, Karaisalı Esnaf Odası Başkanımız Ali Metin, Berberler Odası Başkanvekilimiz Mehmet Şükrü Baruğ, Genel Sekreterimiz Hatice Yıldız, Özel Kalem Müdürümüz Arzu Ataman, Doğuk Akdeniz Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Sami Karnas hazır bulundu.

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020