MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger’e Çelikel'den ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger’e  Çelikel'den ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden PTT Başmüdür Yardımcısı Fahri Çelikel, PTT Bank ve PTT Kargo’nun esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik hizmetleri hakkında bilgi verdi.

PTT Satış Pazarlama Müdürü Veli Bozgeyik ve PTT Kargo Satış Pazarlama Memuru Figen Yalçın’ın da eşlik ettiği Fahri Çelikel, PTT Bank pos cihazının esnaf ve sanatkarlarımız tarafından kullanımının yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini, bu doğrultuda gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getirdi.

PTT Bank pos cihazı kullanıcılarından aylık 50 TL cihaz ücreti dışında bir masraf alınmasının söz konusu olmadığını, komisyon oranın ise 1.70 olduğunu dile getiren Fahri Çelikel, sunulan şartların küçük esnaf için cazip olduğunu kaydetti.

PTT Kargo’nun esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik sunduğu avantajlardan da söz eden Fahri Çelikel, Birliğimize kayıtlı tüm üyelerimizin PTT Kargo gönderimlerinden yüzde 20 indirimle faydalanabileceğini söyledi.

Fahri Çelikel ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Başkanımız Niyazi Göger ise, esnaf ve sanatkarlarımızın menfaatine yönelik her projeye destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

PTT Bank pos cihazının esnaf ve sanatkarlarımız tarafından tercih edilebilmesi için şartların daha cazip hale getirilebileceğine işaret eden Başkanımız Niyazi Göger, pos cihaz ücreti ve komisyon oranlarında indirim yapılmasının esnaf ve sanatkarlarımızı, PTT Bank pos cihazını kullanmaya teşvik edeceğinin altını çizdi.

Başkanımız Niyazi Göger’in önerisi üzerine PTT Başmüdür Yardımcısı Fahri Çelikel, konuyla ilgili Genel Müdürlükle görüşme yapacaklarını belirterek, bu bağlamda  Türkiye genelinde esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik özel bir çalışma yapabileceğini ifade etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020