MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger’den Cengil’e hayırlı olsun ziyareti
Başkanımız Niyazi Göger’den  Cengil’e hayırlı olsun ziyareti

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, pandemi süreci ve Adana gündemine ilişkin konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, siyasetin vatandaşa hizmet noktasında önemli bir araç olduğunun altını çizerek, Necip Fazıl Cengil'in gençliğinin verdiği dinamizmle Yüreğir'de güzel çalışmalara imza atacağına inandığını dile getirdi.

Başkanımız Niyazi Göger, Necip Fazıl Cengil ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil de Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üstlendikleri sorumluluğun bilincinde olduklarını kaydeden Cengil, Yüreğir'e, Adana'ya hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.

Ziyarette Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bulat, Ayakkabıcılar Odası Başkanımız Ali Süme ve AK Parti Yüreğir İlçe yöneticileri de hazır bulundu.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020