MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger’den Çelebi’ye iade-i ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger’den  Çelebi’ye iade-i ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

Pandemi süreci ve Adana gündemine ilişkin konular üzerine görüş alışverişi yapılan ziyarette Birlik Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarın hem ekonomik hem de sosyal anlamda ülkemizin en önemli ticari teşekkülünü oluşturduğunu söyledi.

Pandemi döneminde devletimizin desteklerinin yanı sıra yerel yönetimlerin de esnaf ve sanatkarlara destek olduğuna işaret eden Başkanımız Niyazi Göger, Adana'da yeterli desteğin verilmediğini dile getirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Belediyesinin özel halk otobüsü esnafına verdiği destekleri örnek gösteren Başkanımız Niyazi Göger, benzer desteği Adana’dan da beklediklerini dile getirdi.

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi de parti olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını dile getirdi.

Ziyarette, Yönetim Kurulu üyelerimiz Veysel Bulat, İlhami Uygunsözlü, Süleyman Oğuz, Hacı Emin Ünal, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ali Süme, Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur, CHP İl Başkan Yardımcısı Celal Yıldırım ve CHP İl yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.  

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020