MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger Genel Müdür Erkan’la görüştü
Başkanımız Niyazi Göger  Genel Müdür Erkan’la görüştü

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Necmettin Erkan'ı ziyaret etti.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Adana özelinde esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu hakkında bilgi verdiği Genel Müdürümüz Necmettin Erkan'a esnafımızın talep ve beklentilerini iletti.

Pandemi dönemine ilişkin görüş alışverişinde de bulunulan ziyaretin ardından Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdür yardımcılarımız Özgür Arzık, Cevat Akgönüllü, Ekrem Alper Bozkurt ve İç Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Altındal'a da nezaket ziyaretinde bulunarak, esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, esnaflarımıza yönelik çalışmalar ve genel konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette, Başkanvekilimiz Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bulat, Denetim Kurulu Başkanımız Kenan Çakmak, Mahrukatçılar Odası Başkanımız Cengiz Kozacıoğlu ve Genel Sekreterimiz Hatice Yıldız da hazır bulundu.

 

 

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020