MENÜMENÜ
 
 
Adana ESOB Heyeti Külliyeyi ziyaret etti
Adana ESOB Heyeti  Külliyeyi ziyaret etti

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Birlik Başkanımız Niyazi Göger, beraberinde Başkanvekilimiz Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu üyemiz Veysel Bulat, Denetim Kurulu Başkanımız Kenan Çakmak, Mahrukatçılar Odası Başkanımız Cengiz Kozacıoğlu ve Genel Sekreterimiz Hatice Yıldız dan oluşan heyetle, 3 gün süren Ankara programında yoğun temaslarda bulundu.

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Adana Milletvekilimiz Sn. Jülide Sarıeroğlu, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn Necmettin Erkan'a bir araya gelen Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerini gündeme getirerek, esnafımızın taleplerini iletti.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger ve beraberindeki heyet oldukça verimli geçen Ankara programının son günü Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ziyaret etti. Millet Camii ve Millet Kütüphanesini gezen Başkanımız Niyazi Göger ve beraberindeki heyet, millet olarak yokluk içerisinde 7 düvele karşı verdiğimiz kurtuluş mücadelemizin izlerini hafızalarda diri tutan Milli Mücadele Müzesinde incelemelerde bulundu.

Müze yetkililerinden sergilenen eserler hakkında bilgi alan Başkanımız Niyazi Göger, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla yad etti.

 

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020