MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger, Ankara’da yoğun temaslarda bulundu
Başkanımız Niyazi Göger,  Ankara’da yoğun temaslarda bulundu

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, esnaf ve sanatkarlarımızın, sorunları, çözüm önerileri ve taleplerini iletmek için bulunduğu Ankara programı kapsamında yoğun temaslarda bulundu.

 

Birlik Başkanımız Niyazi Göger Ankara Programı kapsamında TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, TÖHOB Genel Başkanı Ercan Soydaş'la bir araya geldi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in, TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül'ü ziyaretinde, pandeminin, devletimizin esnafımıza sağladığı kredi olanakları ve şuan 8.5 olan kredi faizlerinin daha önce olduğu gibi, 4.5 ya da ona yakın bir orana indirilmesi konusunda istişarede bulunuldu.

Başkanımız Niyazi Göger, pandemiden en fazla etkilenen kesimin küçük esnafın olduğuna dikkati çekerek, bu dönemde devletimiz tarafından sağlanan kredilerin ve kredi taksit ödemelerinin ertelenmesinin esnafımıza nefes aldırdığını söyledi. Kredi faizlerin indirilmesinin ise esnafımıza can suyu olacağına dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, bu konuda her zaman desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Adulkadir Akgül de kredi faizlerinin indirilmesi yönünde çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın'a da nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, pandemi döneminin toplu taşıma esnafımız üzerindeki etkileri konusunda görüş alışverişi yapıldı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, TÖHOB Genel Başkanı Ercan Soydaş'ı da ziyaret etti. Ziyarette Özel Halk Otobüsü esnaflarının sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarede bulunuldu.

Ziyaretlerde, Başkanvekilimiz Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bulat, Denetim Kurulu Başkanımız Kenan Çakmak, Mahrukatçılar Odası Başkanımız Cengiz Kozacıoğlu ve Genel Sekreterimiz Hatice Yıldız da hazır bulundu.

 

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020