MENÜMENÜ
 
 
Birlik Başkanımız Göger’den Tuğgeneral Koyuer’e ziyaret
Birlik Başkanımız Göger’den  Tuğgeneral Koyuer’e ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana Jandarma Bölge Komutanımız Tuğgeneral İbrahim Koyuer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin yapısı, hizmetleri, esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik projelerimiz ve hedeflerimiz hakkında açıklamalarda bulundu.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin öncelikli görevinin temsil ettiği esnaf ve sanatkarlarımızın günün koşullarına uygun olarak gelişmelerine ve kalkınmalarına öncülük etmek olduğuna işaret eden Birlik Başkanımız Niyazi Göger, bu yönde yürütülen çalışmalarda kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile istişare ve işbirliği içerisinde olduklarını kaydetti.

Esnaf ve sanatkarın ticari faaliyetlerini huzur içerisinde sürdürmesindeki en büyük faktörün güvenlik güçlerimizin fedakar çalışmalarının olduğunun altını çizen Başkanımız Niyazi Göger, bu bağlamda Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral İbrahim Koyuer’in nezdinde kentin ve bölgenin asayişini, huzurunu ve güvenliğini tesis etmek amacıyla görevini fedakarca yerine getiren tüm jandarma personeline gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür etti.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral İbrahim Koyuer de esnaf ve sanatkarın hem ekonomik hem de sosyal önemine işaret ederek,  bütünleştirici, birleştirici yapısıyla da kültürümüzün önemli bir değeri olduğuna işaret etti. Jandarma Bölge Komutanlığı olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarına dikkati çeken Tuğgeneral İbrahim Koyuer, Başkanımız Niyazi Göger'e çalışmalarında başarı dileyerek, iyi dileklerinden ötürü de teşekkür etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020