MENÜMENÜ
 
 
Samsun Ticaret İl Müdürü Turpçu’dan Başkanımız Niyazi Göger’e ziyaret
Samsun Ticaret İl Müdürü Turpçu’dan  Başkanımız Niyazi Göger’e ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger’i ziyaret eden Samsun Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu, hayırlı olsun temennilerini iletti.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Birlik Başkanımız Niyazi Göger ve Kürşat Turpçu, esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, pandeminin etkileri ve genel konular üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Niyazi Göger, Samsun Ticaret İl Müdürlüğü’ne atanan Kürşat Turpçu’ya yeni görevinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Kürşat Turpçu’yla geçmişe dayalı bir dostluklarının bulunduğunu hatırlatan Başkanımız Niyazi Göger, “Kendisi liyakat sahibi, değerli bir bürokratımız. Bugüne kadar görev yaptığı illerde başta esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik olmak üzere başarılı çalışmaların altına imza attı. İnanıyorum ki Samsun Ticaret İl Müdürü olarak da kalıcı ve güzel hizmetleri hayata geçirecektir. Kendisine yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Samsun Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu da samimi temennileri ve misafirperverliği için Başkanımız Niyazi Göger’e teşekkür etti. Birlik Başkanımız Niyazi Göger’in bilgisi, birikimi ve donanımı ile Adana için, esnaf ve sanatkarlarımız için büyük bir şans olduğunu dile getiren Kürşat Turpçu, “Niyazi Göger Bey’in göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmaları yakinen takip ediyor ve takdir ediyoruz. Kısa zamanda esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik çok değerli çalışmaları hayata geçirdi. Kendisini kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020