MENÜMENÜ
 
 
Birlik Başkanımız Niyazi Göger'den İl Sağlık Müdürü Nacar'a ziyaret
Birlik Başkanımız Niyazi Göger'den  İl Sağlık Müdürü Nacar'a ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bulat'ın da hazır bulunduğu ziyarette, Covid-19 salgınıyla mücadelede alınan tedbirler ve pandemi dönemi üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, küresel yayılım gösteren Covid-19 salgınıyla mücadele ülkemizin elde ettiği başarıda en büyük pay sahibinin üstün bir gayret ve fedakarlık örneği sergileyerek 7/24 görevinin başında olan sağlık personeli olduğuna dikkati çekti.

Salgınla mücadelede devletimizin aldığı tedbirlerin yanı sıra, sağlık personelinin özverili çalışmalarının heba olmaması için toplumsal duyarlılık çağrısı yapan Başkanımız Niyazi Göger, "Pandemi nedeniyle gerek ekonomik, gerekse sosyal hayatımızda kısıtlamalarla karşı karşıyayız. Vefakar sağlık ordumuz salgının yayılımının önlenmesi için olağanüstü bir çaba sarf ediyor. Gerek devletimizin aldığı tedbirler, gerekse sağlık personelimizin özverili çalışmaları sayesinde salgınla mücadelede önemli bir mesafe kat etmiş, kademeli olarak normal yaşantımıza dönmeye başlamıştık. Ancak vatandaşlarımızın önlemlere yeterince riayet etmemesi, kurallara titizlikli uyulmaması neticesinde ekonomik ve sosyal yaşantımızda yeni kısıtlamalarla karşı karşı kaldık. Salgınla mücadelede başarıyı yakalamak, verilen mücadelenin heba olmasını önlemek için her bireyden tedbirlere uyma konusunda hassasiyet bekliyoruz. Özellikle maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda azami dikkat eder, tedbirlere yeterince uyarsak inanıyorum ki bu salgından kısa zamanda kurtulur, normal yaşantımıza dönebiliriz" dedi.

Başkanımız Niyazi Göger'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar da, salgının küresel, mücadelenin ulusal olduğuna dikkati çekerek, pandemiyle mücadelede vatandaşların duyarlı davranmalarını istedi.

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020