MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger'den Başkan Uludağ'a ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger'den  Başkan Uludağ'a ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanvekilimiz Ünsal Perçin ve Mahrukatçılar Odası Başkanımız Cengiz Kozacıoğlu'un da hazır bulunduğu ziyarette pandemi döneminin ekonomik ve sosyal etkileri, Sarıçam Belediyesinin pandemi döneminde esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik çalışmaları hakkında istişarede bulunuldu.

Pandemi döneminin ekonomik anlamda en fazla  esnaf ve sanatkarımızı etkilediğine dikkati çeken Birlik Başkanımız Niyazi Göger, kısıtlamalar nedeniyle iş hacmi azalan esnaf ve sanatkarımızın, Devletimizce alınan ekonomik tedbirlerin yanı sıra yerel yönetimlerin de elini taşın altına koymasını beklediklerini dile getirdi.

Başkanımız Niyazi Göger, "Virüs salgını nedeniyle ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu süreçten güçlü bir şekilde çıkabilmek için her zamankinden daha fazla kenetlenmeli, hem ekonomik hem de sosyal anlamda birlik ve beraberlik içerisinde mücadele etmeliyiz. Bu anlamda gerekli ekonomik tedbirleri alan Devletimiz kadar yerel yönetimlere de önemli görev düştüğü kanaatindeyim" ifadelerini kullandı.

Başkanımız Niyazi Göger'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da belediye olarak pandemiden etkilenen esnafların desteklenmesine yönelik çalışmalarının olduğunu dile getirdi.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020