MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger'den Murat Yalçın'a iade-i ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger'den  Murat Yalçın'a iade-i ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçın'a iade-i ziyarette bulundu, hayatını kaybeden annesi için başsağlığı dileklerini iletti.

Başkanvekilimiz Ünsal Perçin, Genel Sekreterimiz Hatice Yıldız ve Sicil Müdürümüz Gonca Şeker, Osmaniye Özel Halk Otobüsleri Başkanı Yakup Çelik'in de hazır bulunduğu ziyarette, pandemi döneminin esnaf ve sanatkarlara yansımaları ile ekonomik gelişmeler üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Adana ve Osmaniye'nin komşu iller olması hasebiyle hem ticari hem de sosyal anlamda yakın ilişkiler içerisinde olduğunu dile getirerek, esnaf ve sanatkarlarımızın gelişip kalkınmasına yönelik çalışmalarda Adana ESOB ve Osmaniye ESOB'un işbirliği ve diyalog içerisinde esnafın hayrına olacağına inandığını dile getirdi.

"Bizler bu göreve esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet etmek için geldik. Tek gayemiz ekonomimizin can damarı olan esnaf ve sanatkarlarımızı daha güçlü ve sağlam bir yapıya kavuşturmak. Bu amaç doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmalarda, komşu illerimiz başta olmak üzere tüm Esnaf Odaları Birliklerimizle birlik ve beraberlik içerisinde olmayı önemsiyoruz" dedi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger'in tespitlerinin yerinde ve isabetli olduğunu belirten Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020