MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Niyazi Göger'e Federasyon Başkanlarından ziyaret
Başkanımız Niyazi Göger'e  Federasyon Başkanlarından ziyaret

Türkiye Berberler, Kuaförler, Güzellik Uzmanları Federasyonu (TBKGU) Genel Başkanı Bayram Karakaş ve Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu (TÜSPAF) Genel Başkanı Ali Karaca, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TBKGU Federasyon Başkanvekili Alper Deniz, Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Birlik Yönetim Kurulu Üyelerimiz Berberler Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü ve Kuaförler, Güzellik Merkezi İşletmecileri ve Manikürcüler Odası Başkanı Hacı Emin Ünal'ın da hazır bulunduğu ziyarette, esnaf ve sanatkarların genel durumu, pandemi döneminin etkileri ve sektörel bazda konular üzerine görüş alışverişi yapıldı.

Bayram Karakaş ve Ali Karaca'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Niyazi Göger, Birliğimizin çalışmaları, projeleri ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Adana'nın coğrafi konumu ve yapısı itibarı ile ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olduğunun altını çizen Birlik Başkanımız Niyazi Göger, "Sahip olduğumuz zengin potansiyel açısında oldukça şanslı bir kentiz. Bizim hedefimiz kentimizin sahip olduğu potansiyelden esnaf ve sanatkarımızın üst düzey fayda sağlamalarına öncülük etmek. Çalışmalarımızı bu hedef doğrultusunda yürütüyoruz" dedi.

MASKE, MESAFE, TEMİZLİK VURGUSU

Pandemi nedeniyle uygulamaya alınan yeni tedbirler ve kısıtlamalar hakkında da değerlendirmelerde bulunan Başkanımız Niyazi Göger, "Covid-19 salgını nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olağanüstü günler yaşıyoruz. Ticari ve sosyal yaşantımızda kısıtlamalara neden olan salgın ne yazık ki ekonomik yönden en fazla esnaf ve sanatkarlarımızı etkiledi. Tam kademeli olarak normalleşme dönemine girmiş, piyasalar canlanmaya başlamışken önlemler konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmemesi, insanların rehavete kapılması, yeni tedbirlerin almasını zorunlu kıldı ve maalesef gelinen noktada yeniden kısıtlamalarla karşı karşıya kaldık. Umuyorum ki toplumun tüm kesimleri bu durumdan gerekli dersi çıkartır ve özellikle maske, mesafe, temizlik başta olmak üzere salgına karşı alınan tedbirlere uyma konusunda daha özenli davranır. Aksi halde daha sıkı tedbirlerle karşı karşıya kalabiliriz" dedi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e misafirperverliğinden ötürü teşekkür eden TBKGU Genel Başkanı Bayram Karakaş ve TÜSPAF Genel Başkanı Ali Karaca da çalışmalarında başarı dilediler. Birliğimizin çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Başkanımız Niyazi Göger ve yönetiminin güzel işlere imza attığını dile getiren Karakaş ve Karaca, "Niyazi Göger Bey gibi donanımlı, tecrübeli, mücadeleci, hizmet aşkıyla dolu bir başkana sahip oldukları için Adanalı esnaf ve sanatkarlar çok şanslı. Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları hizmetlerle farklarını ortaya koymuşlar. Gerçekten uyumlu bir çalışma söz konusu. Bu uyum ve işbirliği, Adana'da esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik çok daha güzel ve kalıcı hizmetlerin hayata geçirileceğinin de bir habercisi. Bu noktada federasyon olarak bizlere bir görev düşmesi halinde her zaman destek vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz" ifadelerini kullandılar.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020