MENÜMENÜ
 
 
Emniyet Müdürümüz İnci'den Başkanımız Göger'e iade-i ziyaret
Emniyet Müdürümüz İnci'den  Başkanımız Göger'e iade-i ziyaret

Adana İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e iade-i ziyarette bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Adana özelinde esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, pandemi döneminde alınan tedbirler ve kent gündemine ilişkin konular üzerine sohbet edildi.

Ziyarette Adana Esnaf Odaları Birliği'nin yapısı, çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Birliğimizin, bünyesinde barındırdığı, 48'i kent merkezinde, 30'u ilçelerde olmak üzere toplam 78 esnaf odasıyla 50 binin üzerinde kayıtlı üyeye hizmet verdiğini dile getirdi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin kayıtlı üye ve temsil ettiği kitle açısından bölgenin en büyük meslek kuruluşlarından birisi olduğuna dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, "Birlik yönetimi olarak önceliğimiz ülkemizin ve kentimizin en önemli ticari oluşumunu teşekkül eden esnaf ve sanatkarlarımızın gelişip kalkınmasına, çağın gereklerine uygun olarak değişim ve gelişime ayak uydurmasına öncülük etmek. Çalışmalarımızı bu doğrultuda, kamu kurum ve kuruluşlarımızla uyum içerisinde yürütüyoruz" dedi.

Nüfus ve yüzölçümü açısından ülkemizin en büyük kentlerinden birisi olması ve yoğun göç almasına rağmen Emniyet Müdürlüğümüzün başarılı çalışmaları sayesinde Adana'nın Türkiye'nin en güvenli şehirlerinden birisi olduğuna dikkati çeken Başkanımız Niyazi Göger, "Göreve geldiğiniz günden itibaren yaptığınız çalışmaları yakından takip ediyoruz. Adana'da huzur ve güvenin tesisi için büyük bir fedakarlık ve özveri örneği sergiliyorsunuz. Sizin ve yönetiminizdeki emniyet güçlerimizin sayesinde esnaf ve sanatkarlarımız güven içerisinde ticari faaliyetlerini sürdürürken vatandaşlarımız da huzur içerisinde yaşamlarını idame ettiriyor. Şahsınızda, vatandaşın selameti için fedakarca görev yapan emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum" dedi.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e misafirperverliği için teşekkür eden İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci de Türk polisinin, vatanın ve milletin huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat görevinin başında olduğunun altını çizdi. Esnaf ve sanatkarın ülke ve kent ekonomisinin önemli bir unsuru olmasının yanı sıra bütünleştirici, birleştirici yapısıyla da ayrı bir öneme sahip olduğuna işaret eden Emniyet Müdürümüz Doğan İnci, emniyet teşkilatı olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını ifade etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020