MENÜMENÜ
 
 
Birlikten kuvvet doğar
Birlikten kuvvet doğar

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger, Adana ve Mersin esnaf ve Sanatkar odaları Birliği arasında yapılacak işbirliğinin bölge esnafının kalkınmasına  büyük fayda sağlayacağına dikkati çekerek, "Birlikten kuvvet doğar" dedi.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Mersin ESOB) Başkanı Talat Dinçer, yönetim kurulu üyeleri Nihat Dağdelen, Mustafa Güçyetmez ve Erdoğan Yalçın'la birlikte Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Adana-Mersin özelinde esnaf ve sanatkarlarımızın genel durumu, sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarede bulunuldu.

Adana ve Mersin'in komşu iki il olması nedeniyle hem ticari hem de sosyal anlamda yakın ilişki içerisinde olduklarını dile getiren Başkanımız Niyazi Göger, Adana ESOB ve Mersin ESOB'un işbirliği ve diyalog içerisinde olmasının esnaf ve sanatkarının hayrına olacağına inandığını dile getirdi.

Başkanımız Niyazi Göger, "Aynı iklimin ve aynı bölgenin esnafı olmamız hasebiyle benzer sorunlarla karşı karşıyayız. Şayet birlikte hareket eder, işbirliği yaparsak hem esnafımız hem de bölgemiz için önemli projelerin altına imza atabiliriz. Bizim önceliğimiz esnaf ve sanatkarımızın kalkınmasına öncülük etmek. Bu nedenle komşu illerimiz başta olmak üzere Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlikleriyle istişare içerisinde olmayı önemsiyoruz" dedi.

Ev sahipliği için Birlik Başkanımız Niyazi Göger'e teşekkür eden Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer, tespitlerinin yerinde ve isabetli olduğunu dile getirdi.

Adana ESOB'la işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirten Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer, esnaf ve sanatkarın kalkınmasına yönelik her projede ortak hareket etmeye hazır olduklarını ifade etti.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020