MENÜMENÜ
 
 
Başkanımız Göger'e SP İl Başkanı Gözütok'tan ziyaret
Başkanımız Göger'e SP İl Başkanı Gözütok'tan ziyaret

Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Gözütok ve yönetimi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanımız Niyazi Göger'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Birlik Yönetim Kurulu üyelerimizin de hazır bulunduğu ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, ekonomik ve sosyal konular, kent gündemi ve özellikle pandemi döneminde yaşanan sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Birlik Başkanımız Niyazi Göger, Adana'nın, nüfus, yüzölçümü, ticaret hacmi ve bereketli topraklarıyla  ülkemizin büyük ve önemli şehirleri arasında yer aldığına dikkati çekti.

Sahip olduğu potansiyelin doğru ve etkin kullanılması halinde Adana'nın bölgenin ve ülkemizin lokomotif illeri arasında yerini alacağını belirten Başkanımız Niyazi Göger, "Her şeye sahibiz, ancak sahip olduğumuz zenginliği harekete geçirecek, ekonomik kazanca dönüştürecek birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Söz konusu Adana olduğunda siyasetçisiyle, yerel idarecileriyle, sivil toplum kuruluşlarıyla aynı masa etrafında bir araya gelmek, ekonomik, sosyal anlamda kentimizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sunacak projeler geliştirmek zorundayız" dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Gözütok ise, esnaf ve sanatkarların ülke ve kent ekonomisi için sahip olduğu öneme dikkati çekerek, Adana'nın, ülkemizin, esnaf ve sanatkarlarımızın faydasına olacak her çalışmaya ve projeye destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Fotoğraf Galerisi

ADANAESOB | Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği | Copyright © 2020