VEYSEL SARI’NIN ACI GÜNÜ

MERSİN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKANI VEYSEL SARI’NIN KARDEŞİ MUHAMMET SARI YAŞAMINI YİTİRDİ

MUHAMMET SARI’YA SON YOLCULUĞUNDA ADANA ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK İLE BİRLİK YÖNETİMİ VE ODA BAŞKANLARI DA YALNIZ BIRAKMADI

TESK GENEL BAŞKANI PALANDÖKEN İLE TŞOF GENEL BAŞKAN VEKİLİ BEKİR DUVARCI DA CENAZEYE ÇELENK GÖNDEREREK BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİNDE BULUNDULAR.

 

ADANA – Mersin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Veysel Sarı’nın kardeşi Muhammet Sarı, yaşamını yitirdi. 

Yaklaşık bir yıl önce yakalandığı amansız hastalık sonucu tedavi gören Muhammet Sarı, durumunun ağırlaşması üzerine kaldırıldığı Ankara İbni Sina Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelelere rağmen dün akşam hayatını kaybetti. Cenazesi dün gece yarısı hastaneden alınarak oturduğu Mersin’in Kargıpınarı beldesindeki evine getirilen evli ve 3 çocuk babası 43 yaşındaki Muhammet Sarı’nın cenazesinde yoğun bir kalabalık vardı.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık, Birlik Başkan Vekilleri Mustafa Avşar ve Aydın Hür ile Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Göktaş, Kadir Evrenkaya, Kenan Yılmaz ve birliğe bağlı esnaf odası başkanları ve Mezitli Belediye Başkanı Av.Uğur Yıldırım da cenazeye katılarak Başkanı Veysel Sarı’nın acısını paylaştı.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları Federasyonu (TŞOF) Başkan Vekili ve Konya ESOB Başkanı Bekir Duvarcı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna da cenazeye çelenk göndererek Veysel Sarı’ya başsağlığı dileğinde bulundular.

Merhum Muhammet Sarı’nın cenazesi öğlen namazını müteakiben omuzlarda taşınarak Kargıpınarı Mezarlığı’na getirildi ve burada  kılınan cenaze namazından sonra yüzlerce seveninin duaları eşliğinde aile mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze namazı sonrası Sarı Ailesi fertleri taziye için saf tutarken, cenazeye katılan Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, Veysel Sarı ve kardeşlerine "Acınızı yürekten paylaşıyorum. Allah geride kalanlarına sabırlar versin" dileyerek başsağlığı dileğinde bulundu.