TÜMGENERAL KÖSE’DEN BAŞKAN BARIŞIK’A İADE-İ ZİYARET…

TÜMGENERAL KÖSE’DEN BAŞKAN BARIŞIK’A İADE-İ ZİYARET…

 

 6. MEKANİZE PİYADE TÜMEN VE GARNİZON KOMUTANI TÜMGENERAL SATI BAHADIR KÖSE, TESK YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ADANA ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK’A İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU.

 

 

ADANA - 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Satı Bahadır Köse, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Kazım Barışık’a iade-i ziyarette bulundu. 

 

Yüksek Askeri Şurası kararıyla 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanlığına atanan Tümgeneral Satı Bahadır Köse,  Adana’daki görevine başlaması nedeniyle, Birlik Başkanı Kazım Barışık tarafından da “Hayırlı olsun” ziyaretine gidilerek, başarı dileğinde bulunulmuştu.

 

Tümgeneral Satı Bahadır Köse,  Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası’na gelişinde, Birlik Başkanı Barışık tarafından bina girişinde samimi ve sıcak bir şekilde karşılanarak, ziyaretten duyulan memnuniyet ifade edildi.

 

Başkan Barışık, Tümgeneral Köse ile makamında gerçekleşen sohbet sonrası, ziyaretinden dolayı teşekkür ederek,  aynı samimiyet içerisinde bina bahçesine kadar inip, kucaklayıp, başarı dileğinde bulunarak uğurladı.