TŞOF GENEL BAŞKANI APAYDIN'DAN BARIŞIK AİLESİ'NE TAZİYE ZİYARETİ...

TŞOF GENEL BAŞKANI APAYDIN'DAN BARIŞIK AİLESİNE TAZİYE...

 

TESK GENEL BAŞKAN VEKİLİ VE TŞOF GENEL BAŞKANI  FEVZİ APAYDIN,TŞOF GENEL BAŞKAN VEKİLİ VEYSEL SARI İLE ADANA'YA GELEREK MERHUM BAŞKAN KAZIM BARIŞIK'IN AİLESİNE TAZİYEDE BULUNDU, BARIŞIK'TAN BOŞALAN ADANA ESOB, ADANA TKKNNEO, EKKK GÜNEY BÖLGE BİRLİĞİ VE SS KUZEY ADANA EKK BAŞKANLIKLARINA YENİ GETİRİLEN BAŞKANLARI DA TEBRİK ETTİ.

 

ADANA - Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkan Vekili ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın, yurt dışında bulunması nedeniyle cenazesine katılamadığı, Merhum Başkan Kazım Barışık'ın ailesine taziyede bulunmak üzere Adana'ya geldi.

 

Adana Şakirpaşa Hava Limanı'nda, TŞOF Genel Başkan Vekili ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı, EKKK Güney Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Sarı, Adana ESOB Yeni Başkanı, Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, S.S.EKKK Güney Bölge Birliği Başkanı ve Adana Sarıçam EKKK Başkanı Muhammet Yalçın, Adana ESOB Başkan Vekilleri, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş,  Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Esnaf Odası Başkanı Kenan Yılmaz, Adana ESOB  Denetim Kurulu Üyesi ve Adana Umum Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Ünsal Perçin tarafından karşılanan TŞOF Genel Başkanı Apaydın, doğrudan Merhum Başkan Kazım Barışık'ın evine giderek, ailesine taziyede bulundu.

 

Burada, Barışık Ailesi'nden Mehmet, Mustafa, Kadir, Atilla,Ahmet Barışık tarafından karşılanan Başkan Apaydın, Merhum Barışık'ın evine de çıkarak Eşi Şükran Barışık ile akrabalarına başsağlığı dileğinde bulundu, dua okuyup, rahmet diledi. Apaydın, TESK, TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliği, Adana ESOB, EKKK Güney Bölge Birliği Başkanlıkları, Adana TKKNNEO ve SS Kuzey Adana EKKK Başkanlıkları yaparken, kalp ameliyatı sonrası hayata veda eden Merhum Başkan Kazım Barışık ile 1984'ten bugüne çok iyi dost olduklarını ifade ederken, "Aynı hastalıktan ben de biraderimi kaybettim. Kazım Başkan, hastalığı kendine yakıştırmayan, ilaç da kullanmayan bir insandı. Ama Cenab-ı Allah'ın takdiridir. Elimizden bir şey gelmez, gidenler dönmüyor, ama her fırsatta dua edelim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun"dedi.

 

Apaydın ve beraberindekiler daha sonra Adana Büyükşehir Belediyesi Burak Mezarlığı'na giderek Kazım Barışık Aile Mezarlığı'nı ziyaret edip, burada Merhum Kazım Barışık için duada bulunup, rahmet dilediler.

 

Başkan Fevzi Apaydın ve beraberindekiler ardından Adana ESOB'u ziyaret ederek Yeni Başkan Nihat Sözütek ile yönetimini,  sonra Adana Umum Servisçiler Esnaf Odası'nı ve Adana TKKNNEO Odası'na ziyaret ederek Yeni Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimini tebrik edip, başarı diledi.