TORUN'DAN, BARIŞIK'A TEBRİK ZİYARETİ

 

ADANA İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI TORUN'DAN, BARIŞIK'A TEBRİK ZİYARETİ


MECLİS BAŞKANI ABDULLAH TORUN:

BARIŞIK, ADANALI'NIN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞTUR”


ADANA – Adana İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Torun, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanlığı'na yeniden seçilerek güven kazanan Kazım Barışık'ı ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dedi.


Birlik Başkanı Kazım Barışık'ı, Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası'ndaki makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Torun, demokrasinin gereği olarak yapılan seçimler sonucu, büyük bir farkla yeniden göreve seçilmenin bir onur olduğunu ifade ederek, “Sayın Kazım Barışık için çok söze gerek yok. Yıllardır Adana Esnaf ve Santakarlar Odaları Birliği Başkanlığı'nı başarıyla yürütüyor. Kişiliğiyle, şahsiyetiyle, duruşuyla, her zaman için Adanalı'nın gönlünde taht kurmuştur. Biz de biraz gecikmeli de olsa Sayın Başkanıma hayırlı olsuna geldim.Sayın Başkanıma, yeni süreçte de daha iyi hizmetler, daha güzel, sağlıklı ve mutlu günler ve başarılar diliyorum”dedi.


Torun, Barışık ile Adana'daki esnaf ve sanatkarların sorunları, işsizlik ve istihdam üzerine de konuşurken, şehrin daha çok yatırıma, ilgi ve desteğe ihtiyacı olduğunu, bunu da hükümet kanadının yapması gerektiğini ifade etti.


Birlik Başkan Barışık da, Adana İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Torun'a, nezaketi ve sıcak yaklaşımından dolayı teşekkür ederken, “Sayın Torun, İl Genel Meclisi Başkanlığı'na yakışan, adaletli ve disiplinli bir eski bürokrattır. Kendisini, İl Kültür Müdürlüğü döneminden yakından tanıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi'nden Çukurova İl Genel Meclisi Üyeliği'ne seçildiğinde de kutlamıştım. Şimdi de, İl Genel Meclisi Başkanlığı'nı başarıyla yürütüyor. Başarılarının devamını diliyor, sağlık, sıhhat ve mutluluklar diliyorum”diye konuştu.