MODA FUARINA ESNAF DAMGASI KUAFÖRLERİN ŞAÇ ŞOV DEFİLESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

FUARA ESNAF DAMGASI

MODA VE GÜZELLİK, YAZA MERHABA 2009 FUARLARINA KATILAN ESNAFLAR KURDUKLARI DEV STANTLARLA İLGİ ODAĞI OLDULAR.

ADANA VALİSİ İLHAN ATIŞ DA, ESNAF STANTLARINI ZİYARET EDEREK BAŞARI DİLEDİ.

FUARI, ADANA, MERSİN, ELAZIĞ, K.MARAŞ, ŞANLIURFA VE NİĞDE’DEN GELEN KUAFÖR ESNAFLAR DA RENKLENDİRDİ

ADANA- Adana’da TÜYAP Fuarcılık tarafından organize edilerek, Adana Valisi İlhan Atış tarafından açılan Moda ve Güzellik, Bebe ve Çocuk İhtiyaçları, Oyuncak, Yaza Merhaba 2009 Fuarı törenle açıldı.

Fuarda dev stant açan esnaflar, açılışın ilgi odağı oldu. Adana Valisi İlhan Atış ve protokol mensupları da,  Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nce (Adana ESOB) kurulan Kadın Girişimcilik Standı’nı ziyaret ederek, kadın girişimcilere başarılar diledi.

Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ın, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Eğitim Semineri’ne katılması nedeniyle bulunamadığı açılışta, Birlik Başkan Vekili Aydın Hür, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Evrenkaya, Burhan Göktaş ile Birliğe bağlı esnaf odası başkanları da hazır bulundu.

Adana merkez ve Kozan ile Mersin, Tarsus, Elazığ, Kahramanmaraş, Nizip, Niğde ve Şanlıurfa’dan çok sayıda kuaför esnafı da Adana’ya gelerek Adana Erkek Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü nezaretinde fuarı gezip bilgi aldılar.  

19-24 Mayıs tarihlerinde açık olan fuarı incelemek üzere 50 kişilik esnaf grubuyla Adana’ya gelerek Adana ESOB’ta ağırlanan Elazığ Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nizamettin Aydemir de, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Birlik Başkanı Kazım Barışık’a verilmek üzere Başkan Vekili Aydın Hür’e bir teşekkür plaketi sundu.

Fuarda, kadın girişimciler açtıkları stantlarda ziyaretçilere ürün tanıtımı ve satış yaparken, 20 kişilik bayan kuaför grubu da Oda Başkanı Uygunsözlü ve bayan kuaförü Ali Ünal nezaretinde saç şov yaparak büyük alkış aldılar.