KAYMAKAMLARDAN BARIŞIK'A DOST ZİYARETİ

KAYMAKAM DEVELİ VE DÖLEK’TEN BARIŞIK’A DOST ZİYARETİ...

 

 

SEYHAN KAYMAKAMI İSMAİL HAKKI DEVELİ İLE YÜREĞİR KAYMAKAMI ABDULLAH DÖLEK, TESK YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ADANA ESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIK’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK ESNAF VE SANATKÂRLARIN SORUNLARINI DİNLEDİLER. 

 

 

BARIŞIK’TAN, DEVELİ VE DÖLEK’E ÖVGÜ

 

İNŞALLAH SİZLERİ VALİ OLARAK DA GÖRÜRÜZ”

 

 

ADANA – Seyhan Kaymakamı İsmail Hakkı Develi ile Yüreğir Kaymakamı Abdullah Dölek, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (Adana ESOB) Başkanı Kazım Barışık’a nezaket ziyaretinde bulundular.

 

 

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Kâşif Barut ve işadamı ve esnafların da bulunduğu ziyarette, Adana’da hizmet veren esnaf ve sanatkârların sorunları üzerine sohbette bulunan Kaymakam Develi ile Dölek, Barışık’ın makamına yakışan ve hakkını veren, dost canlısı bir başkan olduğunu belirterek, devletin yetkililerine olan sıcak ve samimiyetinden dolayı da teşekkür ettiler.

 

 

Seyhan Kaymakamı Develi, “Biz Seyhan ve Yüreğir Kaymakamlıkları olarak Adana esnafının en yoğun mesleki faaliyette bulunduğu bölgenin kaymakamlarıyız. Dolayısıyla, esnaf vatandaşlarımız ve Esnaf Odaları Birliği’nin Sayın Başkanı Kazım Barışık ile de özel bir teşriki mesaimiz var. Hem vatandaşlarımızın, esnafımızın sorunlarını çözmek, hem de başkanımızın şahsının güzelliği adına yakınlığımız var.  Esnafımıza büyük sevgimiz ve saygımız var, onların başkanına da çok özel sevgimiz saygımız var.  Esnaf ve sanatkârımıza kamu hizmeti sunmaya iki kaymakam olarak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sayın Kazım Barışık’ın bize verdiği desteğe şükranlarımızı sunmaya geldik. Onun şahsında tüm esnaflarımıza, esenlik, sağlık, bol bereketli kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz”dedi.

 

 

Yüreğir Kaymakamı Dölek de, “Ben de bir esnaf çocuğu olarak, aileden biri olarak Sayın Kaymakamımız Develi’nin görüşlerine aynen katılıyorum. Esnaflarımızı seviyor, sayıyoruz. Toplumun bir ihtiyacının giderilmesi konusunda esnaflarımızın ve sanatkârlarımızın çalışmaları, daha tertipli ve düzenli hizmet vermeleri konusunda hizmet içi eğitim çalışmalarınız oluyor. Bunun faydalarını görüyoruz. Esnafımızın daha başarılı, huzurlu ve kaliteli hizmet vermesinin inceliklerini öğretiyorsunuz. Toplumdan da çok olumlu akisler alıyoruz. Esnafımızın yaptığı hizmetler güzel örnekler oluşturuyoruz. Bazı olumsuzluklar olduğunda da böyle sizleri ziyaret ederek gidermeye çalışıyoruz. Topyekün devlete ve millete hizmet görevini ifa ediyoruz. Onun için bu teşekkürün ifadesi olarak bugün biraraya geldik. Sizin şahsınızda tüm esnaf ve sanatkârlarımızı da kutluyoruz”diye konuştu.

 

 

Birlik Başkanı Kazım Barışık ise, Seyhan ve Yüreğir Kaymakamları Develi ve Dölek’e sıcak ve samimi mesajlarından dolayı teşekkür ederken, “Sizlerden de Allah razı olsun. Ben sizleri kardeş olarak gördüm, öyle de göreceğim. İnşallah her ikinizi de gelecekte güzel yerlerde, devletin Valisi olarak da görmek dileğimdir. Bunu gördüğümde mutluluğumuz daha da artacak. Sizlere, tüm esnaf ve sanatkârlarımıza yönelik hizmet ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum”dedi.