GÜLTEKİN GENÇ’İN AĞABAYİ TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİ SONUCU VEFAT EDEN DR.BİLAL GENÇ, DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

GENÇ AİLESİ’Nİ YASLI GÜNÜNDE SEYHAN KAYMAKAMI DEVELİ, ADANA ESOB BAŞKANI BARIŞIK, YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI ÇELİKCAN, SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI ZENBİLCİ İLE BÜROKRAT DOSTLARI DA YALNIZ BIRAKMADI

ADANA – Adana merkez Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı Gültekin Genç’in vefat eden ağabeyi Dr.Bilal Genç, dualarla toprağa verildi.

 

Evinde dün geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Dr.Bilal Genç bugün sabah Seyhan Belediyesi’ne ait cenaze aracı ile konvoy eşliğinde Adana Büyükşehir Belediyesi Kabasakal Mezarlığı’na getirildi.

Burada düzenlenen cenaze törenine Seyhan Kaymakamı İsmail Hakkı Develi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Kazım Barışık, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, ASKİ Genel Müdürü Bayram Merdan, PTT Bölge Müdürü Mahmut Akbal ile diğer bürokrat dostları ve parti temsilcileri ile yakınları da katıldı.

Cenaze namazı sonrası omuzlarda taşınan Dr.Bilal Genç’in cenazesi aile kabristanlığında dualarla toprağa verildi. Başkan Barışık ve cenazeye katılanlar, Genç Ailesi’ne başsağlığında bulunarak mezarlıktan ayrıldılar.