EMNİYET MÜDÜRÜ ZEYBEK'TEN BARIŞIK'A TEBRİK ZİYARETİ...

ADANA İL EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK, ADANA ESOB BAŞKANLIĞI’NA YENİDEN SEÇİLEN KAZIM BARIŞIK’I MAKAMINDA KUTLADI.

 

ZEYBEK'TEN BARIŞIK'A TEBRİK ZİYARETİ.

 

ZEYBEK:                                                                           

“BARIŞIK, ADANA İÇİN DENGE UNSURUDUR”

 

 

 

ADANA – Adana İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek,  Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) 25. Olağan Genel Kurulu’nda Birlik Başkanlığı’na yeniden seçilen Başkan Kazım Barışık'a tebrik ziyaretinde bulundu.

                     İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i, ESOB Eğitim ve Hizmet Binası girişinde kucaklayarak karşılayan TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ı, Başkan Vekilleri, Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Abike ile Ak Parti Yüreğir Eski Belediye Meclis Üyesi ve İşadamı Atilla Barışık da yalnız bırakmadılar.

 

Emniyet Müdürü Zeybek, Başkan Barışık'ı,  ESOB Başkanlığı’na yeniden seçilmesi nedeniyle kutladığını belirterek, "Bu ziyaretim aynı zaman bir iade-i ziyaret anlamına da geliyor. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş olduk. Birlik Başkanlığı’na yeniden seçilmenizden dolayı şahsım ve teşkilatım adına sizi ve yönetim kurulunuzu kutlarım. Bu seçim sonucunun,  Adana Esnaf ve Sanatkârları için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

                        Zeybek, konuşmasında şunları söyledi:

 "Biz Kazım ağabeyle uzun yıllardan beri tanışırız. Kendisi yakından tanıdığım bir insandır. Yeniden Birlik Başkanlığına seçilişini büyük bir memnuniyetle öğrendim. Kendisini kutluyorum. Kazım Barışık,  Adana için bir denge unsurudur. Kendisinin tecrübeleri ve çalışkanlığı yeni döneminde de Adana Esnaf ve sanatkârına çok şey kazandıracaktır. Bundan eminim" 

                       Başkan Barışık DA, Emniyet Müdürü Zeybek'in ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, kendisini tanıdığından bu yana hep iyi şeyler yapmaya uğraşan bir insan olarak gördüğünü ve Adanalı olarak Adana’ya tayin edilmesinin ise kent için bir şans olduğunu belirterek teşekkür etti.

                        Sıcak bir sohbet havası içinde geçen konuşmalarda Adana'nın eski günleri ile şimdiki zamanı kıyaslanarak nostalji yapıldı. Karşılıklı çeşitli anılar anlatılarak hoşça vakit geçirildi.

Barışık, sohbet sonrası Emniyet Müdürü Zeybek’i karşıladığı gibi kucaklayıp, kol kola girerek aracına kadar birlikte gitti ve sevgiyle uğurladı.

KUTLAMA ZİYARETLERİ VE ÇİÇEKLER…

Bu arada, Başkan Kazım Barışık’ın ESOB 25.Olağan Genel Kurulu’nda büyük farklı seçimi kazanması nedeniyle, tebrik ziyaretleri, kutlama çiçeği ve mesaj gönderilmeye de başlandı.

 

 Barışık’a, genel kurul salonunun yanı sıra, seçim sonrası da TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü başta olmak üzere Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile çok sayıda oda başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile toplu taşıma kooperatifi başkanlarından da çiçek gönderilerek kutlama yapıldı.